• ~podatnik
  (2015-11-25 11:07)
  To już taka tradycja PRL'u bis, robi to Ola, Kasia,etc. Natomiast pytaniem jest? Czy robi to dla przyjemności czy dla zaspokojenia próżności czy też spełnienia marzeń czy ordynarnie dla kasiory wykorzystując zainteresowanie mediów tym, że jest córką, natomiast odpowiedź uzyskamy jak sama na to pytanie odpowie?
 • ~koko
  (2015-11-26 08:17)
  Doskonale wiecie,że ludzie tej klasy to nie Kasie a także doskonale wiecie,że grosza nawet nie wzięła.Po takich podłych tekstach coś sugerujących, kogoś o postkomuszych poglądach to Pani Kinga nie uświetni już żadnych otwarć.
 • ~patriotaa
  (2016-03-07 10:38)
  Piękna , mądra i rozsądna dziewczyna. Gdybym był w jej wieku zrobił bym wszystko by mnie pokochała i została moja żoną. A wy pismaki aferzyści odczepcie się od dziewczyny i na siłę nie próbujcie z niej robić dziwkę. Pytam się dlaczego pod waszymi artykułami szkalującymi ludzi nie ma podpisu czyli imienia i nazwiska. Takie artykuły anonimy po pierwsze nie powinny się ukazywać a po drugie powinna gazeta byś ścigana przez prokuratora z urzędu. Pismaku z PO rzygam na ciebie.
 • ~labidola
  (2015-11-29 05:11)
  Jakie znów „wsysa”?
  Nie wsysa, spokojna czaszka, powiatowy pismaku.

Może zainteresować Cię też: