• ~Strzal w 10-ke !
    (2015-09-26 18:02)
    - OCZYWISCIE , ze SUPER prezencja -
    szyk i elegancja- o elokwencji nawet nie wspomne :)
    wlasciwa Pani na wlasciwym miejscu - ktos dokonal trafnego wyboru a tym 'ktosiem' jest jak zwykle -( tak podejrzewam ) nasz pan Prezes Jaroslaw Kaczynski - wielki MAZ STANU !
    Tylko pozazdroscic - chodzacy Wizjoner !
    -tak - tak - i niech mi tu ktos nie mowi , ze tak nie jest !!!
    POZDRAWIAM :D
    Uwielbiam naszego p.Prezesa jak i rowniez p.Prezydenta - wytypowanego - jak zwykle przeZ naszego dzielnego Prezesa -
    tak trzymac Panowie - KOCHAMY WAS !!!
  • ~70+
    (2015-09-26 16:20)
    Taa , styl międzywojenny . Z katalogów archiwalnych . Dlatego te "focie " pstrykają .
    Zresztą ubiera się stosownie do wieku . Mnie się podoba .
  • ~Włodzimierz Gójski.
    (2015-09-26 18:39)
    Obie panie prezentują się nadzwyczaj elegancko. Czasami jest mi tylko bardzo żal Pani Beaty Szydło, gdy jej myśląca ale zmęczona twarz, świadczy o niezwykle wyczerpującej wprost harówce. Życzę obydwu paniom siły i samozaparcia - jeszcze miesiąc wysiłku; potem będzie trochę lżej.
  • ~uwodzicielski
    (2015-09-26 12:56)
    Nie mówiąc o krzywych nogach pani K
  • ~GOSC
    (2015-09-26 10:13)
    Obie ''piękne inaczej!''
  • ~xyz
    (2015-09-26 19:30)
    babochłopy.
  • ~gość
    (2015-09-26 19:05)
    jedna straszydło,druga szydło
  • ~Fidiasz
    (2015-09-26 18:13)
    Niesamowicie stylowa !
    Nawet mitologiczna Gorgona jest dopiero za nią w rankingu !
  • ~gość
    (2015-09-26 13:16)
    ACH! W ogóle CYMES! Same Afrodyty i mistrzynie intelektu! :))
  • ~Japa
    (2015-09-26 18:12)
    Na tle tej Horpyny straSzydło to wręcz gwiazda.
  • ~krajanka
    (2015-09-26 20:03)
    PO-wska horda w natarciu a te dwie Panie sa wspaniale! Spokoj,inteligencja i urok osobisty to przeciwstawienie histerii,chamstwa i glupoty a kogo,to kazdy myslacy wie.
  • ~Janusz I
    (2015-09-26 21:35)
    Szkoda, że to p. Witek nie będzie premierem!!! Merkel musiałaby chować się po kątach.
  • ~olek
    (2015-09-26 19:48)
    Pani Witek to elegancja i klasa.Fajna babka nowa twarz PiS-u.
  • ~xxxz
    (2015-09-26 23:32)
    Ani słowa o demonstracjach przeciw emigrantom , gratulacje za rzetelną informację i powrót cenzury .
  • ~Józio
    (2015-09-26 20:54)
    Niewątpliwie najpiękniejsza jest Pani Kopacz. Pyszczysko jak opona zimowa , skóra ponaciągana jak kondon na penisie, aż oczy zrobiły się mongolskie. Przy niej wszystkie kobiety to brzydactwa. Szkoda że niedługo przestaniemy ją oglądać. Już boleję.
  • ~Teresa
    (2015-09-26 20:12)
    stare dewoty
  • ~jola
    (2015-09-26 19:32)
    witek niedouczona wsiowa nauczycielka,ozębach z reklamy dla psów -do logopedy,przez lata w sejmie nie nauczyła się poszanowania dla drugiego człowieka ,druga brak elementarnch podstaw kultury
  • ~wyborca
    (2015-09-27 15:58)
    Kopacz to obkupiła się na długie lata ,tyle ciuchów co ma teraz to w życiu ten kocmołuch nie miał.ale za pieniądze PO tak jak to robił jej mentor Tusk ubierał też żonę.Kopaczka już wie że nie ma szans i dlatego tak się stroi by mieć jak będzie tylko salową.To oszczędne państwo w/g Tuska i teraz Kopacz?oby jak najszybciej wywalić przy wyborach to całe PO i PSL czyli byłą partię Kopacz ZSL .
  • ~taka prawda
    (2015-09-26 22:47)
    Witek i styl hahahaha, wygląda jakby ją krowa zjadła, przeżuła i wypluła.
  • ~Babcia Kopacz
    (2015-09-26 22:51)
    Na przeciwko nich to sprzataczka klozetowa..'

Może zainteresować Cię też: