• ~Genitaliusz
    (2015-06-27 09:15)
    A mi się ona podoba. Jest atrakcyjną kobietą. Z chęcią spenetrował bym jej szparkę.
  • ~obywatel AAM
    (2015-06-27 12:18)
    szparka też taka tępa jak móżdżek, zabrakło by Genitaliuszowi wazeliny
  • ~gość
    (2015-06-27 14:53)
    Utuczyło się krówsko i zapomniało o tym! :)
  • ~janusz
    (2015-06-27 17:43)
    Tak jak rządzi to tak się ubiera. Fatalnie,brak kompetencji, do zmiany.
  • ~taka prawda
    (2015-06-27 21:03)
    Szerokodupnej nic nie pomoże cierpi n a bezguście.
  • ~pick
    (2015-06-28 00:16)
    Głupi artykuł i jeszcze podlejsze komentarze. wart pac pałaca i pałac Paca. PS. Wiem, że ci co komentują i piszą takie głupawe teksty tego powiedzenia nie zrozumieją. O tempore, o mores!
  • ~mag6
    (2015-06-28 18:54)
    Zgrabna kobieta i wszystko dobrze dobrane. Coraz mniej takich Polek na ulicach, wszystkim się tyje w tym naszym dobrobycie
  • ~prezes spółki HEJTER&PISSSYNY
    (2015-06-28 21:20)
    Ale ciemniactwo tu się wpisuje. Fajna kobieta i już.
  • ~letycja
    (2015-06-29 07:03)
    Najlepsza pani minister.Najlepsza dla dzieci i ich rodziców.
  • ~max
    (2015-06-29 07:06)
    jedyna,która wprowadziła darmowe podręczniki i wyrugowała głupie oceny z wf i plastyki.
  • ~emerytka
    (2015-06-29 14:12)
    bardzo się zawiodłam na tej Pani, w poprzednich wyborach głosowałam na nia,uważałam jaza mądrą kobietę, ale okazało sie że to cwaniaczka i obłuda, wysąpiła z Pis wyprowadziła kilka osób których też oszukała, a następnie wsąpiła do PO , a w ostatnich wyborach nie miała odwagi startować z listy w Łodzi.
  • ~Genitaliusz
    (2015-06-29 15:46)
    A mnie ona bardzo podnieca. Nawet teraz gdy popatrzyłem na drugie od końca zdjęcie od razu mi stanął.
  • ~Miej proporcje mocium panie
    (2015-06-29 15:53)
    To jest przeciez wieczorowa sukienka -
    powinna swiecic przykladem ,
    niemozliwe zeby nie wiedziala,
    ... ot- nauczyciele ...
  • ~Dama Pik
    (2015-06-29 17:23)
    re ~emerytka2015-06-29 14:12
    bardzo się zawiodłam na tej Pani, w poprzednich wyborach głosowałam na nia,uważałam jaza mądrą kobietę, ale okazało sie że to cwaniaczka i obłuda, wysąpiła z Pis wyprowadziła kilka osób których też oszukała, a następnie wsąpiła do PO , a w ostatnich wyborach nie miała odwagi startować z listy w Łodzi.
    ---
    wysąpiła

    wsąpiła
    Co to są za słowa ,szanowna emerytko?

    od sępić bo chyba nie od wstąpić
  • ~genitaliusz2
    (2015-06-29 17:30)
    mi tez stanal
  • ~Onanista pl.
    (2015-06-29 18:59)
    Ale suczka...prawdziwe milf...mniam ...pozdrawiam goraco
  • ~ZbyszekD
    (2015-06-29 20:58)
    Dama Pik2015-06-29 17:23 Jestem miłośnikiem historii, ale mniej o bitwach, a bardziej o życiu i obyczajach w różnym okresie naszych dziejów. Polecam np. ,,Historie i historyjki'' p. Łojka. Otóż jedna taka historia na temat tego wpisu - dwaj wydawcy założyli się, że jeden u drugiego znajdzie błąd na pierwszej stronie jakiegoś wydawnictwa i znalazł mimo że ten wiedział, że będzie sprawdzany, więc z tymi bykami różnie bywa, są korektorzy, którzy też nie zawsze wyłapią błędy. Pani Dama już nie ma szansy wygrać nagrody, bo chyba ,,Dyktando ogólnopolskie'' zostało zlikwidowane - tak że wyrazy współczucia!!!
  • ~Ludzie .....
    (2015-06-29 22:08)
    re ~ Dama Pik - trzeba miec nie zle pod deklem , taki drobiazg -
    toz wiadomo , ze pominieta jest literka "" t '' co czasami sie zdarza przez pospiech lub techniczna niesprawnosc komputera , Ale KAZDY ROZUMIE TEKST i wiadomo o co chodzi ,
    ,wiec czepianie sie drobiazgow ...

    tez mi cos !
  • ~winnetou