• ~marcel
    (2015-06-30 07:53)
    Bardzo złośliwy artykuł.Jedyna osoba w tym rządzie,która pracuje dla dobra naszych dzieci.Bezpłatne podręczniki,ludzkie oceny za lekcje wf.,zmuszenie nauczycieli do opieki nad dziećmi
  • ~winnetou
    (2015-06-30 05:23)
    co za debil to pisał
  • ~danuta
    (2015-06-30 07:58)
    Do emerytki co do jej pracy ma wystąpienie z PiS-u.kogo to obchodzi.Jest super ministerką ona jedyna w tym rządzie zasługuje na pochwale.Mozesz być dumna ,że mieliście ja w PiS-ie.
  • ~pick
    (2015-06-28 00:16)
    Głupi artykuł i jeszcze podlejsze komentarze. wart pac pałaca i pałac Paca. PS. Wiem, że ci co komentują i piszą takie głupawe teksty tego powiedzenia nie zrozumieją. O tempore, o mores!
  • ~prezes spółki HEJTER&PISSSYNY
    (2015-06-28 21:20)
    Ale ciemniactwo tu się wpisuje. Fajna kobieta i już.
  • ~mag6
    (2015-06-28 18:54)
    Zgrabna kobieta i wszystko dobrze dobrane. Coraz mniej takich Polek na ulicach, wszystkim się tyje w tym naszym dobrobycie
  • ~ZbyszekD
    (2015-06-29 20:58)
    Dama Pik2015-06-29 17:23 Jestem miłośnikiem historii, ale mniej o bitwach, a bardziej o życiu i obyczajach w różnym okresie naszych dziejów. Polecam np. ,,Historie i historyjki'' p. Łojka. Otóż jedna taka historia na temat tego wpisu - dwaj wydawcy założyli się, że jeden u drugiego znajdzie błąd na pierwszej stronie jakiegoś wydawnictwa i znalazł mimo że ten wiedział, że będzie sprawdzany, więc z tymi bykami różnie bywa, są korektorzy, którzy też nie zawsze wyłapią błędy. Pani Dama już nie ma szansy wygrać nagrody, bo chyba ,,Dyktando ogólnopolskie'' zostało zlikwidowane - tak że wyrazy współczucia!!!
  • ~Genitaliusz
    (2015-06-27 09:15)
    A mi się ona podoba. Jest atrakcyjną kobietą. Z chęcią spenetrował bym jej szparkę.
  • ~obywatel AAM
    (2015-06-27 12:18)
    szparka też taka tępa jak móżdżek, zabrakło by Genitaliuszowi wazeliny
  • ~bidny belfer