• ~uzdek98
    (2015-06-10 11:45)
    alez ona jest brzydka... do tego zero gustu ...
  • ~Aga
    (2015-06-10 13:20)
    buraki glupstwa wypisuja p PREMIER ladnie sie ubiera ,ma zgrabne nogi, a gniota sie materialy naturalne i przewiewne , krempliny i elastiki nie gniota sie
  • ~jojo
    (2015-06-10 18:55)
    odwalcie się od Premier Kopacz...
    popatrzcie na uzębienie Kaczyńskiego...
    i pooraną od koksu i wódy gębę Kukiza...
  • ~romek
    (2015-06-11 04:40)
    Matoly ona ma wyksztalcenie a Wy matolami jestescie i zawsze bedziecie.
  • ~Obywatel
    (2015-06-10 11:24)
    Pani Grodzka i pani Kopacz, ależ one podobne do siebie
  • ~hanka
    (2015-06-10 16:37)
    teraz trzeba chwalic pania Dude,obludne pismaki...
  • ~programista
    (2015-06-10 11:48)
    Symatławcu jeden napisz o czym rozmawiali ty dziennikarzyno rodem z propagandy PZPR
  • ~jojo
    (2015-06-10 18:50)
    odwalcie się od Premier KOPACZ ...
    popatrzcie na uzębienie Kaczyńskiego...
    i pooraną od koksu i wódki gębę Kukiza
  • ~Marian
    (2015-06-15 12:13)
    Mieliście raz szansę mieć coś przyjemniejszego wizualnie, a funkcjonalnie na pewno nie gorszego. Głosowałem na Ogórek, niestety przeważyły inne upodobania.
  • ~kamieniarz
    (2015-06-10 18:39)
    Przestańcie epatować stylem tej koszmarnej baby bez stylu. Nie zakryjecie treści jej rządów i rozkładu tego państewka na czynniki pierwsze, czyli kupę kamieni. Dobra robota komsomolców z GRU/WSI.
  • ~weterynarz
    (2015-06-10 18:48)
    Ona i ta wielorybica - I-y kaszalot ośmieszały i rujnowały wszelkie wyobrażenia najlepszych mistrzów mody. Ileż pieniędzy POdatników wyrzucone w błoto - naturalne środowisko tych pań ze Zwierzęcego Folwarku.
    Renata Beger przy nich to miss.
    Żona patrząc na te zdjęcia o mało nie pokazała, co zjadła na obiad.
  • ~ala
    (2015-06-10 23:27)
    Głupi, bardzo głupi problem. szkoda że dziennikarzyna nie określił koloru majtek.
  • ~GOSC
    (2015-06-11 15:43)
    Jak się ubiera...koszmar! ale jak chodzi
  • ~antybul
    (2015-06-12 11:02)
    Ubiór ubiorem,gorsza jest jej niePOradność!
  • ~Wstyd mi przynosi
    (2015-06-12 00:15)
    Boze za co mnie karzesz takim widokiem :(((((
    Przeciez ona nawet nie raczy spojrzec na czlowieka (sawickiego) z ktorym sie wita!!!
    To jest szczyt nietaktu i elementarnego braku kultury.
    Jej wypowiedzi aroganckie,butne i wrecz chamskie.
    Jakie nosi "szmaty" malo mnie obchodzi ...aczkolwiek tez powinna zadbac o swoj wizerunek bo przeciez reprezentuje nasz kraj...
    Od kogo ma sie uczyc ???
    Od innych kolegow z parti??
    Wszyscy inni to przeciez bydlo wyborcze...
    Trzeba zgnoic i wytluc...
    Ot zera moralne...
  • ~Odruch wymiotny
    (2015-06-10 09:47)
    Ohydny babsztyl.
  • ~rok2015
    (2015-06-10 11:14)
    A TERAZ BUZI
  • ~janek