• ~Anna41
    (2015-06-10 07:23)
    "przeszła nasze najśmielsze oczekiwania", a kim Ty jesteś ... Yves Saint Laurent ???
  • ~obserwator
    (2015-06-10 08:06)
    Ona zawsze wygląda jak zabiegana za kasą lekarka.Najkoszmarniejsze są te czarne pończochy noszone na okrągło. Ma obok siebie elegancką Kidawę Błońską. Nie mogłaby choć raz spojrzeć na nią lub zapytać?
  • ~wayfarer
    (2015-06-10 08:30)
    Dziennik gorszy niż Pudelek, czepiacie się strasznie. Wyczucie modowe waszych redaktorów jest dopiero żałosne.
  • ~J-57
    (2015-06-10 08:39)
    Lekarz? - co to za lekarz zakłada takie szpile. Jaki lekarz taki premier - dno
  • ~pedant
    (2015-06-10 08:40)
    pocaluj ja w DUPE tylko umyj zeby
  • ~franek
    (2015-06-10 08:45)
    Są większe problemy z tą osobą niż jej ubiór.
  • ~Jam
    (2015-06-10 09:30)
    "a kim Ty jesteś ... Yves Saint Laurent ???'
    - a ty kim jesteś? jedną z tych, które same nie widzą, że ta baba ubiera się jak burdelmama z prowincji i musi jakiś "Yves" napisac co trzeba widzieć?
    Żal...
  • ~Odruch wymiotny
    (2015-06-10 09:47)
    Ohydny babsztyl.
  • ~gwto
    (2015-06-10 09:56)
    Opakowanie się nie liczy bo ważne co jest w środku.
  • ~margeritka
    (2015-06-10 09:58)
    A niedouczony dziennikarski PiS-mak niech uczy modnego noszenia się swoją żonę lub "najmodniejsze" panie z PiS-dzielczego klubu /Wiśniewska, Wróbel, Sobecka czy to co wyszło z worka/
  • ~gość
    (2015-06-10 09:59)
    Zero gustu, zero urody, w ogóle ZERO!
  • ~Antek
    (2015-06-10 10:27)
    Do wykształconych europejczyków z wielkich miast - komu imponuje postawa, zachowanie i prezencja Premier Kopacz ręka do góry. Dla mnie Pani Kopacz to odzwierdciedlenie naszego kraju - wstyd, kompromitacje i elementarny brak kindersztuby. Na zdjęcieu z Premierem Kanady Pani Kppacz ma na stoliku odrećzne notatki na karteczkach - nawet nie potrafi się przygotować do międzynarodowego spotkania zajęta dramatyczną obroną swojej partii. Chyba, że bierze przykład z Komorowskiego - w takim razie OK w takim razie uspraweidliwiona - przykład godny naśladowania i mam nadzieję, że także skończy jak Komorowski.
  • ~zyta
    (2015-06-10 10:28)
    Ta paniusia wyglada tak jak mowi prawde naprawde!
  • ~ocenzurowany ślązak
    (2015-06-10 10:32)
    Jak na szefową POpaprańców, to odPOwiednio. he,he,he,he. .
  • ~dojrzały
    (2015-06-10 10:35)
    Szefowa POpaprańców tak ma! Nie można więcej od niej wymagać bo jej nie przystoi odbiegać od normy tej nacji POlimatołków.
  • ~degust
    (2015-06-10 10:47)
    To efekt porad modela Nowaka:
    chciał z niej zrobić laskę, a zrobił cudaka!
  • ~rok2015
    (2015-06-10 11:14)
    A TERAZ BUZI
  • ~rok2015