• ~Barbara
    (2015-05-20 17:28)
    Co wy ludzie piszecie. Kobieta jest piękna, rewelacyjnie sie ubiera, a co najważniejsze jest wykształcona i mądra.
    Na cmentarz ubrała się elegancko, modnie i stosownie. Niektórym pewnie odpowiadał by strój pokutny - ale ci powinni popatrzeć na swoja zazdrość i złośliwość.
  • ~olek
    (2015-04-13 19:46)
    No tak, powinna paradować w burce albo co najmniej w czadorze ;)
  • ~Kobieta myśląca
    (2015-04-14 17:35)
    A czepcie psię psiego ogona .
    Ubrana była gustownie i stosownie..

    Katastrofa samolotowa powinna przejść już do historii a nie wywoływać
    wiecznych histerii.

    W ilu krajach rozbijały sie samoloty i ginęło kilkakrotnie więcej ludzi -wszystko ma swoje granice
  • ~emerytka
    (2015-04-14 13:57)
    Bulwersujące to są te komentarze tych pseudo znawców od wszystkiego .,Magdalena Ogórek to najlepsza kandydatka na prezydenta Polski i tu Was boli ,już nie wiedzą do czego mają się przyczepić ,nawet dla niektórych było bulwersujące to ,że była w kościele ile pomyj na Nią wylano z tego powodu?Mądry Polak i Polka i tak będzie wiedział na kogo głosować i nic tego nie zmieni.
  • ~IGO
    (2015-04-15 17:44)
    Jak się zgrabne nogi to pokazanie ich nie jest grzechem.Rozumiem że Panie posłanki Wróbel,Kępa i inne ślicznotki z pod znaku PIS-u szlak trafia,
  • ~asd
    (2015-05-03 03:01)
    Z ktorej agencji wyskoczyla na chwile Ogorkowa??? A w ogole, co to za nazwisko "prezydent Ogorek"???
  • ~SYLVEK
    (2015-05-06 22:26)
    Stronniczosc Dziennika .pl - dla porownania powinni pokazac z tej samej uroczastosci pare innych kobiet i mezczyzn celowa antyreklama??? dla gawiedzi
    -ilu innych sie poszkapilo i cicho sza - ani mru..mru . "To nie jest w porzadku" jak powiedzial Jan Pietrzak
  • ~malinovy
    (2015-04-13 19:48)
    Extra laska. Tyle, że nie w tej roli...
  • ~Grochu
    (2015-04-13 21:59)
    Dla mnie bomba! Na Powązkach i tak nikomu nie stanie bo oni wszyscy już są sztywni
  • ~führer z TVN
    (2018-08-26 13:22)
    Przykro wam KODziarze ze macie baby jak POstronki.