• ~Sexta
  (2015-04-05 10:48)
  Dobre w burdelu. W małżeńskim łożu milszy dotyk naturalnego ciepła kobiecości.
 • ~Arno
  (2015-04-06 08:21)
  Co za seksistowski artykuł
 • ~kryso
  (2015-04-05 22:54)
  facetowi chce sie ruchac albo NIE. I tyle w temacie GACI,
 • ~adelaide
  (2015-04-05 17:34)
  Doradcy hrabiego z ruskiej budy spróbowali chyba, jakiej ruskiej berbeluchy,
  i dlatego tak szpetnie Jaśnie hrabiemu poradzili ?! A może onże sam to wymyślił ?
  i wprowadza ruskie obyczaje ?!!

  Bo cóż to się dzieje w Rzeczypospolitej Polskiej ? Nowe jakieś, ruskie zwyczaje ?

  Zakaz noszenia krzyżyków w kancelarii Komorowskiego? A na Wielkanoc świeckie życzenia. Czy dla przypodobania się postkomunie i wojującym ateistom ?!! Ale dlaczego prezydent nie wystąpił z rodziną, tylko z jakąś straszną zgrają ?!!


  Zaskakującej wypowiedzi udzieliła znajoma tłumaczki pracującej przez pewien czas dla Kancelarii Prezydenta. Według Jej relacji, w czasie oficjalnych spotkań koleżance nakazywano, aby zdejmowała z szyi krzyżyk.

  W opowiedzianą historię wpisują się niestety życzenia, które Anna i Bronisław Komorowscy złożyli Polakom z okazji tegorocznej Wielkanocy. Nie ma w nich słowa o tym, z jakiej okazji obchodzimy to najważniejsze dla chrześcijan święto...

  Para prezydencka przekazała Polakom życzenia, jakoby z okazji Wielkanocy. Przekazała je ustami Bronisława Komorowskiego, który życzył nam, radości i miłej atmosfery. A przede wszystkim, by zarówno przy rodzinnym stole, jak
  i w Polsce, wyciszyły się spory i konflikty. Nic nie powiedział o tym, że Wielkanoc to najważniejsze święto chrześcijańskie obchodzone przez Polaków. Byłam przekonana, że te życzenia, prezydent przekaże występując w gronie swojej licznej rodziny a przynajmniej, razem z Małżonką.

  Tymczasem, pan prezydent wystąpił, w towarzystwie jakiejś strasznej zgrai, conajmniej średniostarszych, bardziej niż średniostrasznych, nieogolonych osobników, jakby z epoki Breżniewa.

  Widzieliście te straszne giemby ? toż to sztuka w sztukę, pisz wymaluj mordy jakieś, zakazane, jakby niepolskie, jakby sowieckie, z kgb !

  Mój dziadek, gdyby żył, pewnie powiedziałby, że są z nkwd.

  Wystąpili w towarzystwie prezydenta, Rzeczypospolitej Polskiej, w dniu największego, najważniejszego także dla Polaków, święta chrześcijańskiego, a nawet się nie ogolili, toż to nie po polsku, nie po chrześcijańsku, czyżby to były mordy z WSI ?

  A w ogóle skąd takie szpetne mordy prezydent wytrzasnął ?

  Skąd ? Czyj to pomysł ? aby z nimi, a nie z rodziną prezydent, w takiej chwili

  wystąpił ?! Toż to dopiero obciach ! Byłoby śmiszno gdyby nie było tak straszno !

  Doradcy prezydenta powinni za to dostać po staropolsku baty albo po sto kijów!
 • ~mysianora
  (2015-04-05 18:35)
  Ale glupoty!!Bzdury,ktorych nie warto brac powaznie!
 • ~gosc
  (2015-04-07 14:17)
  A może by tak brafitterka marki Dalia zdradziła, co odstrasza kobiety...
 • ~bhuu
  (2015-04-08 12:14)
  jak panu staje z wielkim trudem , albo wcale, to zawsze bedzie, albo za malo, albo za duzo, albo ogolnie nie tak i coby nie bylo ubrane bedzie dla pana anty...
 • ~ddr
  (2015-04-08 16:25)
  @kryso

  właśnie. w pierwszym wypadku barchan nie zaszkodzi, w drugim brafiterka Dalia nie pomoże
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.