• ~Miecio 13 bicz na nePOtyzm
    (2013-11-06 18:59)
    POubierani i POjedzeni oni w tym rządzie są to fakt , POlatają sobie i POjeżdżą za nasze pieniądze jak viceminister finansów - dwa wyjazdy koszt 100 tysięcy złotych a my przez to będziemy syci i szczęśliwi ... by żyło się lepiej !
  • ~plankton
    (2013-11-06 09:45)
    Żenada. Jak nie ma co napisać pozytywnego to najlepiej o "doopie Maryni"
    Co mnie obchodzi kolanko Pani Minister.

    To, że w klasach siedzi po 30-kilka dzieciaków i nikt ich niczego nie nauczy - to jest problem.
    Że, 6-latki dostają depresji i czasem powtarzają 1 klasę - to jest problem.
    Że, młodociani bandyci są bezkarni w szkołach - to jest problem.
    I wreszcie , że Minister Edukacji nie potrafi 3 zdań z sensem bez kartki powiedzieć - to jest PROBLEM.
  • ~RP
    (2013-11-06 11:47)
    Ona tak wygląda jak jej reforma szkolnictwa - beznadzieja
  • ~Spodnie
    (2013-12-27 12:26)
    "Kobiece sukienki"!
  • ~ta prawde objawil lasek
    (2013-11-07 03:30)
    jest kurka I kurka POzostanie jak w tej piosence szumilas szumi galazeczka
  • ~kina
    (2013-11-07 08:33)
    Kobieta nie dośc, że stara i głupia to jeszcze ją promujecie. Sukienki i owszem w porządku, ale one wwszystkie są TAKIE SAME! TYLKO KOLOR SIĘ ZMIENIA. I TEN SAM KRÓJ AKIETU. Nuda.
  • ~vp
    (2013-11-06 10:39)
    W ogóle jak na kobietę pełną wdzięku pani minister wdzięcznie się prezenyuje w strojach kobiecych . Ja tam lubię sobie popatrzeć na zgrabną figurę i na całość .A pani marszałek ,a pani minister sportu ,a pani minister od unijnych zmagań ?
  • ~bodzio
    (2013-11-06 10:21)
    brzydka jak Szumilas...
  • ~marian
    (2013-11-06 14:00)
    skwaszona twarz w wielkich okularach...najseksowniejszą Polką...podobnie jak była miss edukacji Hall...litości autorze artykułu...jeśli prawdą jest, że każda potwora znajduje swojego amatora, to pani Szumilas znalazła --Ciebie drogi autorze artykułu...ale nie nas...powodzenia
  • ~zet
    (2013-11-07 03:20)
    Z jej nauk wprowadzanych do polskiej szkoły wcale nie wynika, że jest kobietą. Być może jest żonem, a nie żoną na przykład.