• ~Romek
    (2012-12-30 11:38)
    Czy ten chłopak to Redfoo z Limfao?
  • ~isia psisia
    (2012-12-30 15:27)
    Czyżby tatuś naszej "rakiety" olimpijskiej maczał paluszki w tak idiotycznym "niusie"?
  • ~adamrp61
    (2013-01-06 20:53)
    reasumując kołchoźnicą jak by była to by nie miała takiej figury, jak ktoś utrzyma ładną nie rozrośniętą figur przy tylu treningach to naprawdę dba o siebie, tak że możecie zazdrościć i klikać
  • ~Abdank
    (2012-12-31 10:13)
    re~cubano americano
    Przeczytaj mój wpis~Abdank2012-12-30 14:19 i odpieprz się od polskich katolików, paliciotarska mendo.
  • ~cubano americano
    (2012-12-31 04:58)
    kocham czytac posty polskich katolikow - zyciowych frustratów ktorzym nic nei wychodzi i musza sie nobilitowac wypisywaniem bzdur w necei
    GET A LIFE BIATCHES
  • ~sig47
    (2012-12-31 02:20)
    Kolchoznica i to glupia czego dowodem jest z jakim pajacem sie zabawia.
  • ~observ
    (2012-12-30 22:43)
    Ale jak wyje ! Zabójczo...
  • ~kolo
    (2012-12-30 19:18)
    Nie bardzo wem co autor artykulu mial na mysli. Ze zdjec nie wynika absolutnie nic.
    Wiec Bracie pisz lepiej wieszyki dla przedszkolakow.
  • ~Petroniusz
    (2012-12-30 18:40)
    Błagam, nie pokazujcie jej z bliska. Z daleka jest ładna, zwyłaszcza, gdy jest ciemno.
  • ~prof.B>Gabka
    (2012-12-30 18:35)
    Ale ma na czym usiasci czym oddychac!Umie tez zarobic sporo pieniedzy grajac w tenisa,ATy,pryszczaty pyskaczy co potrafisz,poza ujadaniem i onanizowaniem sie?
  • ~Joanna
    (2012-12-30 18:12)
    Ależ ta Azarenka to wielkie, tłuste babsko. Nic dziwnego zresztą, pewnie jest potomkiem jakiegoś kołchoźnika, to i wygląda jak kołchoźnica, buhaha!
  • ~gosc
    (2012-12-30 17:35)
    Czy te dziewczyny w TLE ZDIĘCIA to ofiary obozu koncentracyjnego ?
  • ~Adonis
    (2012-12-30 15:18)
    Te ciuchy na Radwańskiej pasowały by jak na krowie siodło.Brawo Victoria!
  • ~Emeryt
    (2012-12-30 23:50)
    paskudna kołchoznica
  • ~Abdank
    (2012-12-30 14:19)
    Na słowa krytyki odpowiem jedno. Niech te modelki wystąpią bez odzieży i staną przy Azarenko. Ciekawe kto będzie się lepiej prezentował, na pewno nie one.
  • ~adamrp61
    (2012-12-30 13:57)
    ale ta dziewczyna nie musi być modelką ona jest kobietą dla której jakiś patafian nie potrafił dopasować kiecki bo to jest trudne jak kobieta ma wszystko co trzeba na swoim miejscu w odpowiednim rozmiarze
  • ~adamrp61
    (2012-12-30 13:55)
    to ciało pokazuje że każdy ciuch jest tyko załącznikiem dla dobrze zbudowanej laski
  • ~adamrp61
    (2012-12-30 13:53)
    wy mieszczuchy bez mózgu to jest kobieta a nie fircyk niewiadomej płci a wybieg dla modelek to nie plac do musztry tylko inny rodzaj wystawy gdzie sprzedaje ciuchy a nie spełnia poronione pomysły właścicieli szkieletów przepraszam wysublimowanych jeszcze nie anorektyczek
  • ~~ Albert
    (2012-12-30 11:50)
    TRANSWESTYCI SĄ BARDZIEJ URODZIWI od tej białoruskiej tenisistyki.Azarenka PASUJE DO STAJNI z końmi lub do GOSPODARSTW ROLNYCH Łukaszenki . Mogłaby RELKAMOWAĆ !!! białoruskie CIĄGNIKI ROLNICZE !!!
  • ~KAWALER
    (2012-12-30 18:59)
    Bardzie ona podoba mi sie niz te MODELKI- SZKIELETY

Może zainteresować Cię też: