• ~N Y.
  (2012-10-07 02:49)
  Aga to samo mysle co Ty.
 • ~bonia
  (2012-10-29 19:30)
  Przecież to normalne ,że każdy się starzeje,a pani Kwaśniewska starzeje się z gracją. Tylko pozazdrościć.Jest to po prostu wielka dama. Ciekawa jestem jak wyglądają Ci ,którzy tak ją krytykują,niech każdy patrzy na siebie.Amoże pokażą swoje zdjęcie i my ocenimy wygląd ,Zero kultury.
 • ~ja ja
  (2012-10-05 15:14)
  Jola od popijania na tych celebryckich spędach wpadnie w chorobę filipińską. A bidula Badachowa będzie się tłumaczyć.
 • ~filipinczyk
  (2012-10-05 16:12)
  w co by nie ubral wiesniaczke to i tak wiesniaczka
 • ~SHOW MUST GO ON
  (2012-10-05 18:07)
  Re @Miklus 14:43:
  Pani Mariola Bojarska-Ferenc, zwana gdzieniegdzie „dziennikarką” i „producentem filmowym”, od 25 lat zajmuje się NICZYM!
  Prawdopodobnie pieniądze obecnego/ byłego męża pozwalają jej na to, żeby to NIC propagować usilnie wśród tych, którzy/ które również zajmują się NICZYM…
  „Fitness, zdrowy styl życia, aktywny wypoczynek, właściwe odżywianie się” to główne sfery działalności pani Marioli. Zarówno medialnej, jak i publicystycznej.
  W tej materii jest (w Polsce) we właściwym gronie młodych, starszych i bardziej starszych Pań, których treść życia to właśnie zajmowanie się NICZYM.
  Czyli fitnessem, modą, „projektowaniem” kiecek, makijażem, kosmetykami, Organic Food, Cosmetic Surgery, uczestnictwem w mniej - lub bardziej – kretyńskich, dziwnych finansowo, kopiach zachodnich fundacji, charytatywnych imprez, jubli…
  Teresa Rosati, Karolina Wajda, Katarzyna Tusk, Monika Jaruzelska, Joanna Przetakiewicz, Jolanta Kwaśniewska… itd… - oto polskie panie, które zajmują się NICZYM!
  Dysponując milionami złotych, trwonią na NIC, ku zaspokojeniu własnej, i tylko własnej, próżności.
  W kraju, w którym miliony ludzi przeliczają codziennie pieniążki, z pytaniem: czy wystarczy na podstawowe podręczniki dla dziecka, czy starczy na czynsz, czy lepiej kupić kilka kilogramów kaszanki, zamiast kilograma szynki (olbrzymi POSTĘP: w PRL szynka była prawie nie do dostania)….. otóż w tym kraju Pani Mariola Bojarska-Ferenc gorąco propaguje (cytat z Wiki): callanetics, pilates, wellness, drums alive, body ballanance i jogę fit.
  Szkoda, że nie żyje Charles Dickens. Miałby w IIIRP doskonały temat do swojej następnej powieści..
 • ~maria
  (2012-10-09 12:19)
  Pani Kwaśniewska jak zwykle SUPER wygląda i dlatego niektórym gul skacze z zazdrości.Pozdrawiam Panią Prezydentową!
 • ~ha, ha !
  (2012-10-20 16:38)
  Ma żałobę, że córóchna przyprowadziła jej takiego zięcia. Liczyła na Kulczyka, Niemczyka, czy innego księcia. A tu - biedaczyna - muuuuzyk !
 • ~romeo
  (2012-10-26 02:13)
  Do tych co krytykuja wasza glupota jest wiecej obrzydliwa jak Wy sami.
 • ~Cezary z Edmonton
  (2012-10-31 11:59)
  A JEDNAK KINGA RUSIN WYGLADA PIEKNIE ZE SWOIM PARTNEREM!!!POZDRAWIAM...
 • ~aga
  (2012-10-05 14:50)
  ,,dla polakow mozna zrobic wszystko ale z wami polakami nic tacy jestescie nic wam sie nie podoba tylko w narzekaniu jestescie najepszymi nikt wam nie dorowna trzymam kciuki oby wygral pan kaczynski bedzie super
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.