• ~Moher
  (2012-09-17 21:04)
  Kazdy dobrze wychowny czlowiek wie,ze idac lub jadac do kogos nalezy sie w jego domu dostosowac do tradycjii i zwyczajow tego domu ,ktory cie gosci.Tak wlasnie zachowuje sie zona Williama z szacunkie dla gospodarza.Brawo dla Aglii,ze ma taka taktowna ksiezniczke i ksiecia.Anglicy maja powody byc dumni z tej pieknej ,madrej i wyksztalconej pary.
 • ~Alexis
  (2012-09-17 07:55)
  Do vp: zachwycająca jest dla ciebie, a tak naprawdę jest kobietą o przeciętnej urodzie; to że się spodobała Wiliamowi to już zupełnie inna sprawa. Nawet bardzo brzydkie kobiety znajdują amatorów i tak było, jest i będzie.
 • ~Moher
  (2012-09-17 20:50)
  Zona Ksiecia Williama ma wrodzony czar i wdziek o czym niektorzy zupelnie nie wiedza ,ze taki dar natury istnieje i malo kto to posiada posiada.Tego nie mozna sie nauczyc na zadnym kursie .W kazdym stoju/skromnym/i gescie jest krolewska ,no coz Wy tego nie widzicie bo Wam podobaja sie wyuzdane "pieknosci".Mial chlopak szczescie ,zreszta oboje sa wspaniali. Zazdroszce Aglii ,ze tak pieknie i z szacunkiem ta para ja reprezentuje.
 • ~Moher
  (2012-09-17 21:18)
  Pospolita to Ona nie jest,bo wlasnie sposrod tych pospolitych i niepospolitych wybral William ta najlepsza.Tych pospolitych i niepospolitych sa miliony,miliony ...dla takich samych pospliltych i niepospolitych szaroburych milionow jak one same.Nadal nie widzicie roznicy miedzy Nia a Wami? t.zn.,ze nigdy nie bedziecie wiedziec na czym ta roznica polega.Wasnie to jest smutne.
 • ~vp
  (2012-09-14 11:46)
  To prawda ,jest zachwycająca w każdym calu. Szkoda ,że nie jesteśmy królestwem ,może w obecności władczyni lub też władcy te nieuki parlamentarne nauczyłby się zachowywać godnie. Nie zaś po kaczemu to jest gadać wszędzie i zawsze głupio i nie na temat to tak jak kaczki wypróżniają się wszędzie i nieparlamentarnie ,byle tylko się wyrżnąć.
 • ~omg
  (2012-09-14 11:59)
  NIe ma juz United Kingdom. Jest United Kalifat.

  Sprzedajny rząd sprzedał anglików w jasyr.

  Arab zrobił z angielskiego lorda sługę w haremie zwanym anglia.Można już dziś przejśc na islam pojechac do U.K znalezć 5 żon i dostac na każda socjal i na siebie Powiedziec zę się jest biednym muzułmaninem z rodziną i dostać apartament za który bedzie płaciła cała dzielnica anglików.

  Stanisław Bareja się w grobie przewraca że życie pisze scenariusze jak z fimów Bareji.
 • ~gwidon
  (2012-09-14 12:13)
  Nie musiała wchodzic do malezyjskiego ani żadnego innego meczetu.Nie tylko zakrytą głową ale całym ubiorem przypominała wierzącą muzeumankę.A przy okazji,żadna to nadzwyczaja pięknośc no i wygląda dużd starzej od Wiliama.
 • ~Szału nie ma.
  (2012-09-14 12:13)
  Przeciętna kobieta o pospolitej urodzie.Szału nie ma.Ona przypomina rosyjską chłopke,Tylko że rosyjskie chłopki mają zdrowszą cerę.Nie musza wysypywć na siebie kilograma pudru żeby miec rumiane policzki.Cathrine moze budzic porządanie ale raczej lub jedynie wsród żolnierzy na misjach.Dlatego w końcu trafiła na swojego zółnierzyka na misji Williama.

  .
 • ~prawda
  (2012-09-14 12:46)
  Newsweek.pl: Czy zauważył pan zjawisko tzw. “binladenizacji”, polegające na wyborze drogi męczennika przez młodych muzułmanów?

  Gen. Tomasz Bąk: Na pewno tak. Szczególnie jest to widoczne w krajach Bliskiego Wschodu, gdzie obok garstki bardzo bogatych obywateli, większość społeczeństwa żyje w biedzie i bez perspektyw. Młodzi ludzie mają do wyboru życie w nędzy lub chwalebną śmierć bojownika dżihadu

  ISLAM 80% biedoty pod butem 20% szejków i immamów !
 • ~EWA KOBY
  (2012-12-24 17:59)
  KROLESTWO ANGLIA KRROLOWA SPRZEDANNE ODZYSKUJE PIONKI
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.