• ~T
    (2012-09-01 12:45)
    Wystroiła się, jak koń na dożynki!
  • ~januszjanusz
    (2012-08-31 17:05)
    Poslanka Kempa to nie trafiony polityczny bubel. Im mniej jej w mediach tym lepiej dla Polski.
  • ~Kempinka
    (2012-08-31 17:03)
    Pewnie się biedactwu Sejm pomylił z targowiskiem w Sycowie.Inne zagadnienie to pomiędzy jednym ,a drugim praktycznie róznicy nie ma.
  • ~Jaś
    (2012-08-31 21:58)
    wygląda jak rozdeptany glon
  • ~ewa
    (2012-09-01 08:36)
    Jak chamski wpis to wiadomo, ze to zwolennik PiS. Skade sie biora tacy ludzie. Czy to sa ludzie?
  • ~kaczor
    (2012-09-01 08:10)
    TA KOBIETA NAWET JAK BY SIĘ UBRAŁA W POZŁACANĄ SUKIENKĘ TO I TAK BY WYGLĄDAŁA BEZNADZIEJNIE,TO JEST WSTRĘTNA BABA!!!,PO PROSTU WIEŚNIARA!!!
  • ~gość
    (2012-09-01 07:56)
    Ale fakt jest,że fatalnie jest!
  • ~abigail
    (2012-09-01 11:23)
    U p. Kempy jaki rozum taki styl - prowincja, tępota i bezczelność
  • ~nowytor5
    (2012-09-01 08:25)
    http://www.fakt.pl/Kopacz-poszla-do-fryzjera-Kopacz-sie-uczesala-Kopacz-obciela-wlosy,galeria-artykulu,55864,2.html
  • ~Klara
    (2012-08-31 23:51)
    Walcz tofik, gryz, badz moherowym chamem i bron slusznej pislamistycznej sprawy, ty drugoobiegowy bucu !
  • ~Poldek
    (2012-08-31 17:49)
    Co nie z PO to wszystko brzydkie .
  • ~Halinka
    (2012-08-31 17:59)
    Wyglada jak sprzedawczyni z Radomia sprzedajaca panska skorke pod pomnikiem kaczynskiego .
    Od tej pani trudno czegokolwiek wymagac ,przeciez to pisowka ,typ bazarowy.
  • ~Tofik
    (2012-08-31 18:24)
    re~Halinka.
    Czyżby słynny prezent od Palikota - sobowtór z wibracyjnym napędem ci się POpsuł? Ostatnio ciągle nadajesz jak niedopieszczona (a raczej niedopieprzona).
  • ~Pikuś
    (2012-09-02 16:00)
    Zajmujcie się pierdołami to się obudzicie z ręką w nocnikui chyba taka jest wasza rola. A ludzie zapominają z czego żyją i z zapałem komentują te czy inne ubiory, a po co to robią tego już nie wiedzą.
  • ~Ślązak
    (2012-08-31 18:57)
    Na tym babsztylu nic dobrze nie będzie wyglądać.
    Niech wreście zniknie z mediów bo dzieci straszy.
  • ~mama Gosia
    (2012-08-31 19:34)
    modowo posłanka p. Kępa nie może się skompromitować; wyjaśniam: słoń nie może być pomylony z motylem
  • ~Widze ,ze pismak nie jest przychylny P.Kempie ,
    (2012-08-31 20:24)
    Hmmm - ... co lepiej wypisywac pochwaly i promowac
    Katarzyne NIEZGODE , lub Anne Grdzki ,a moze Srode ! ???
    Poprostu ma niezapiete guziki P. Kempa-
    a co niemoze ! ???
    MNIE KOLOREK SIE BARDZO PODOBA i jest typowym
    KOLOREM na sierpien w USA .
    !
  • ~Ania
    (2012-09-05 19:54)
    Wygląda świetnie, tylko przewrotne i nienawistne stwory nielubiace Beaty, bo dopiec potrafi, długimi nochalami kręcą!
  • ~MIA
    (2016-10-04 17:06)
    A może autorki byście spojrzały w lustro ,to byłby dopiero śmiech !
  • ~hala
    (2012-09-13 15:41)
    wygląda tak jakby bielizna wysza ze spodni!

Może zainteresować Cię też: