• ~normalny
    (2012-09-01 08:26)
    popatrz na siebie pociocie bo taka kaleka jak ty myśli ze jest cudowny
  • ~ewa
    (2012-09-01 08:36)
    Jak chamski wpis to wiadomo, ze to zwolennik PiS. Skade sie biora tacy ludzie. Czy to sa ludzie?
  • ~CeeL
    (2012-09-01 09:41)
    Pani Kempa jest dobrze ubrana. To ten pismak i "fotoamator" SĄ GŁUPI DO KWADRATU!!!
  • ~OSZUSCI
    (2012-09-01 09:54)
    Jak chamski wpis to mówia że to TEN z PIS-u,A JAK OSZUSTWO Z USMIECHEM NA TWARZY TO MÓWIĄ ŻE TEN Z PO LUB Z PSL-u.I KTO TU JEST LEPSZY ZŁODZIEJ CZY OKRADANY
  • ~abigail
    (2012-09-01 11:23)
    U p. Kempy jaki rozum taki styl - prowincja, tępota i bezczelność
  • ~kot
    (2012-09-01 12:24)
    seksowna babka.
  • ~T
    (2012-09-01 12:45)
    Wystroiła się, jak koń na dożynki!
  • ~elka
    (2012-09-01 13:56)
    Ona wcale nie ma gustu, a na dodatek jest tłusta.
  • ~z Paryża
    (2012-09-01 13:57)
    ***** prawda tak się składa, że akurat tego typu kreacja jest standardem jaki można zobaczyć w dużych miastach w Europie Zach. oczywiście dla was biedoty z europy wschodniej, a szczególnie tandetnej polski wydaje się to dziwne. Dla was każdy kto nie ubierze się tak samo miernie jak wy jest "na nie". Stad zapewne wyglądacie jak klony wszyscy ubrani tak samo i na pierwszy rzut okaz rozpoznawalni za granicą z racji na swój brak gustu i stylu.
  • ~modliszka
    (2012-09-01 15:06)
    cZY TO JEDYNY problem w naszym kraju?Co mnie obchodzi jak kto tam się ubrał czy w worek od kartofli czy goły może lata/
  • ~antypisdzielec
    (2012-09-01 18:40)
    Klępa i wszystko jasne
  • ~Pikuś
    (2012-09-02 16:00)
    Zajmujcie się pierdołami to się obudzicie z ręką w nocnikui chyba taka jest wasza rola. A ludzie zapominają z czego żyją i z zapałem komentują te czy inne ubiory, a po co to robią tego już nie wiedzą.
  • ~Ania
    (2012-09-05 19:54)
    Wygląda świetnie, tylko przewrotne i nienawistne stwory nielubiace Beaty, bo dopiec potrafi, długimi nochalami kręcą!
  • ~hala
    (2012-09-13 15:41)
    wygląda tak jakby bielizna wysza ze spodni!
  • ~MIA
    (2016-10-04 17:06)
    A może autorki byście spojrzały w lustro ,to byłby dopiero śmiech !
  • ~bibi123
    (2016-10-04 22:46)
    Widzialyscie jej kreacje na slub corki? kolorki plaski roz- palto ala samuraj i pod spodem jakas firanka. Pewnie myslala ze bedzie na bogato- a wyszedl ruski bazar. Boze babo, jak juz nie wiesz jak sie ubrac to sie Dudowej zapytaj.