• ~WC bez pisuaru
    (2012-08-31 17:07)
    To skandal aby krytykować gust naszego wielkiego męża stanu Jarosława Kaczyńskiego. Kempa, Wróbel, Sobecka ... to są miss prezesa.
    Ma wykastrowanego, więc są dziewicami.
  • ~jarek
    (2012-08-31 17:08)
    wyglada jak wymoczek, paskudna jak noc listopadowa.
  • ~smakosz
    (2012-08-31 17:10)
    wole sobeckom z pisu
  • ~WC bez pisuaru
    (2012-08-31 17:14)
    przepraszam za chamskie wpisy
  • ~strażnik gaju
    (2012-08-31 17:17)
    a to parlament czy wybieg dla modelek
  • ~JG
    (2012-08-31 17:33)
    NIEUTRAFIONA KREACJA POSŁANKI KĘPY - NAJWIĘKSZY PROBLEM IIII RP!!!
    Nic to, że obywatele nie mają pracy, są oszukiwani i zwodzeni, że afera gini aferę, sądownictwo, stocznie, koleje, ochrona zdrowia jakie są, każdy widzi.

    "DZIENNIK' plecie trzy po trzy para piętnaście,
    Nie stać go na wyższe loty?
  • ~Gerszwin po mieczu
    (2012-08-31 17:37)
    Posłanka K(l)empa nie spełnia niestety warunku opisanego w pierwszym zdaniu artykułu - tzn. nie jest kobietą. Czym jest i do jakiego gatunku należy to zupełnie inna kwestia, która może zapewnić wiele lat owocnych badań naukowych instytutom weterynarii i katedrom zoologii na całym bożym świecie...
  • ~Poldek
    (2012-08-31 17:46)
    Widać jakich mamy dziennikarzy -co drugi to kretyn lub kretynka .
  • ~Poldek
    (2012-08-31 17:49)
    Co nie z PO to wszystko brzydkie .
  • ~Halinka
    (2012-08-31 17:59)
    Wyglada jak sprzedawczyni z Radomia sprzedajaca panska skorke pod pomnikiem kaczynskiego .
    Od tej pani trudno czegokolwiek wymagac ,przeciez to pisowka ,typ bazarowy.
  • ~Tofik
    (2012-08-31 18:24)
    re~Halinka.
    Czyżby słynny prezent od Palikota - sobowtór z wibracyjnym napędem ci się POpsuł? Ostatnio ciągle nadajesz jak niedopieszczona (a raczej niedopieprzona).
  • ~Ślązak
    (2012-08-31 18:57)
    Na tym babsztylu nic dobrze nie będzie wyglądać.
    Niech wreście zniknie z mediów bo dzieci straszy.
  • ~mama Gosia
    (2012-08-31 19:34)
    modowo posłanka p. Kępa nie może się skompromitować; wyjaśniam: słoń nie może być pomylony z motylem
  • ~Widze ,ze pismak nie jest przychylny P.Kempie ,
    (2012-08-31 20:24)
    Hmmm - ... co lepiej wypisywac pochwaly i promowac
    Katarzyne NIEZGODE , lub Anne Grdzki ,a moze Srode ! ???
    Poprostu ma niezapiete guziki P. Kempa-
    a co niemoze ! ???
    MNIE KOLOREK SIE BARDZO PODOBA i jest typowym
    KOLOREM na sierpien w USA .
    !
  • ~Jaś
    (2012-08-31 21:58)
    wygląda jak rozdeptany glon
  • ~Klara
    (2012-08-31 23:51)
    Walcz tofik, gryz, badz moherowym chamem i bron slusznej pislamistycznej sprawy, ty drugoobiegowy bucu !
  • ~gość
    (2012-09-01 07:56)
    Ale fakt jest,że fatalnie jest!
  • ~kaczor
    (2012-09-01 08:10)
    TA KOBIETA NAWET JAK BY SIĘ UBRAŁA W POZŁACANĄ SUKIENKĘ TO I TAK BY WYGLĄDAŁA BEZNADZIEJNIE,TO JEST WSTRĘTNA BABA!!!,PO PROSTU WIEŚNIARA!!!
  • ~nowytor5
    (2012-09-01 08:22)
    pokażcie Kopaczową nawet po operacji plastycznej i wizycie u najlepszych stylistów. Kopaczowa-tłuste włosy, zawsze zostanie Kopaczową.
    A może coś o kaszalotach?
    Takie jednostronne "dostrzeganie" powoduje tylko to, że jakby co i ktoś chciał np. spalić "dziennik", to ja na pewno swoje drewko dorzucę.
  • ~nowytor5
    (2012-09-01 08:25)
    http://www.fakt.pl/Kopacz-poszla-do-fryzjera-Kopacz-sie-uczesala-Kopacz-obciela-wlosy,galeria-artykulu,55864,2.html