• ~gadu
    (2012-08-31 15:01)
    Stringów od prezesa nie widac !
  • ~OBYWATEL POLSKI
    (2012-08-31 15:02)
    WYGLADA JAK KLEMPA
  • ~lena
    (2012-08-31 15:16)
    CÓŚ fatalnego!!
  • ~slazak
    (2012-08-31 15:16)
    Kempa robi na Merkel, ale to sa calkiem inne swiaty.
  • ~Donaldinio
    (2012-08-31 15:17)
    K... rozkradaja na żywca kraj a tu pitola o kreacji ?! kogoś powalilo lub tematy do odwrócenia uwagi szuka
  • ~kicia
    (2012-08-31 15:19)
    jak to pieknie brzmi:
    "limonkowa masakra modowa"
  • ~Hugo z PO
    (2012-08-31 15:32)
    Ona sie chce na sile upodobnic do Komorowskiej albo Krzywonos.
  • ~kedi
    (2012-08-31 15:32)
    "Dopieszczone" wizeruknowo muszą być posłanki z PO... Kepa nie musi, bo jest mądra i coś sobą reprezentuje...
  • ~Avico
    (2012-08-31 15:52)
    DER DZIENNIK JAK ZWYKLE POCIESZA LEMINŻYCE!

    KTO NIE JEST Z PLATFORMY OPÓŹNIONYCN, TEN JEST BE!
  • ~wiktor
    (2012-08-31 15:53)
    nie ma to jak Krzywonos albo kaszalot KomoRuska.. tych to nawet po pijaku nikt nie chce..hahaha
  • ~TESS
    (2012-08-31 15:53)
    OBRZYDLIWA BABA!!!11
  • ~asd
    (2012-08-31 15:54)
    Faktycznie, wiadomosc dnia. A kogo to obchodzi?! Zakichane media.
  • ~polka
    (2012-08-31 16:40)
    fakty fakty media --szukacie tylko glupot bo jestescie oglupianii i nic nie mozecie wykryc przekazac --LASA JEAT TYM PRZECIWNIKIEM ---GLUPOTY PISAC ABY POLACY GLUPIO MYSLELI __COZ MADRYCH POZWLNIALI A TO JAKIES POPRAWNIE POLIOTYCZNIE MUSI ZARABIAC PIENIADZE _COS NAPISAC __OJ LEPIEJ BYC BIEDNYM JAK GLUPIM
  • ~Ja
    (2012-08-31 16:44)
    Bidula, nie wygląda najlepiej. Ps. Redakcja o ciuchach, czytelnicy o Smoleńsku.
  • ~bronislawa_z_mlawy
    (2012-08-31 16:56)
    hm,,, moze uwaga o zlym kolorze zostanie przekazana Gucciemu? albo do Diora - bo chyba oni sa producentami takich zakietkow.

    Bardzo prosze podpisac sie wowczas imieniem i nazwiskiem - Ja, Janka Kowalska, superredaktorka z Onetu, o ktorej nikt nie slyszal, uwazam, ze produkcja limokowych zakietow jest ABSOLUTNIE W ZLYM SMAKU.
    I ty, Diorze, Lagerfeldzie czy Soniu RYkiel - spadaj na drzewo z twoimi kreacjami.

    TYlko , JA _ REDAKTORKA ONET, wiem co jest modne a co nie. A o was, Diorze, nikt przeciez nie slyszal.
  • ~bidula
    (2012-08-31 16:58)
    krzywonos - jest zawsze w pieknych kreacjach.
    z GS-u.

    no, ale kocha tuska.
  • ~Zosia
    (2012-08-31 16:58)
    Gdyby koszulka byla czarna i 2 rozmiary wieksza, pani Kepa bardzo dobrze by wygladala. Wdzianko moze byc krotkie ( za duza nie jest) i kolorowe.

    Chcialam jeszcze dodac ( chociaz tej pani nie lubie), ze sie stara.

    Chcialabym zobaczyc zony,albo matki ( w wieku p. Kempy) osobnikow piszacych tu na forum-
    szczerze- lepiej sie ubieraja? Lepiej wygladaja? Dbaja o siebie?
  • ~Kempinka
    (2012-08-31 17:03)
    Pewnie się biedactwu Sejm pomylił z targowiskiem w Sycowie.Inne zagadnienie to pomiędzy jednym ,a drugim praktycznie róznicy nie ma.
  • ~zzz
    (2012-08-31 17:04)
    A ty Wiktor tylko po chamsku.
  • ~januszjanusz
    (2012-08-31 17:05)
    Poslanka Kempa to nie trafiony polityczny bubel. Im mniej jej w mediach tym lepiej dla Polski.