• ~bibi123
    (2016-10-04 22:46)
    Widzialyscie jej kreacje na slub corki? kolorki plaski roz- palto ala samuraj i pod spodem jakas firanka. Pewnie myslala ze bedzie na bogato- a wyszedl ruski bazar. Boze babo, jak juz nie wiesz jak sie ubrac to sie Dudowej zapytaj.
  • ~MIA
    (2016-10-04 17:06)
    A może autorki byście spojrzały w lustro ,to byłby dopiero śmiech !
  • ~hala
    (2012-09-13 15:41)
    wygląda tak jakby bielizna wysza ze spodni!
  • ~Ania
    (2012-09-05 19:54)
    Wygląda świetnie, tylko przewrotne i nienawistne stwory nielubiace Beaty, bo dopiec potrafi, długimi nochalami kręcą!
  • ~Pikuś
    (2012-09-02 16:00)
    Zajmujcie się pierdołami to się obudzicie z ręką w nocnikui chyba taka jest wasza rola. A ludzie zapominają z czego żyją i z zapałem komentują te czy inne ubiory, a po co to robią tego już nie wiedzą.
  • ~antypisdzielec
    (2012-09-01 18:40)
    Klępa i wszystko jasne
  • ~modliszka
    (2012-09-01 15:06)
    cZY TO JEDYNY problem w naszym kraju?Co mnie obchodzi jak kto tam się ubrał czy w worek od kartofli czy goły może lata/
  • ~z Paryża
    (2012-09-01 13:57)
    ***** prawda tak się składa, że akurat tego typu kreacja jest standardem jaki można zobaczyć w dużych miastach w Europie Zach. oczywiście dla was biedoty z europy wschodniej, a szczególnie tandetnej polski wydaje się to dziwne. Dla was każdy kto nie ubierze się tak samo miernie jak wy jest "na nie". Stad zapewne wyglądacie jak klony wszyscy ubrani tak samo i na pierwszy rzut okaz rozpoznawalni za granicą z racji na swój brak gustu i stylu.
  • ~elka
    (2012-09-01 13:56)
    Ona wcale nie ma gustu, a na dodatek jest tłusta.
  • ~T
    (2012-09-01 12:45)
    Wystroiła się, jak koń na dożynki!
  • ~kot
    (2012-09-01 12:24)
    seksowna babka.
  • ~abigail
    (2012-09-01 11:23)
    U p. Kempy jaki rozum taki styl - prowincja, tępota i bezczelność
  • ~OSZUSCI
    (2012-09-01 09:54)
    Jak chamski wpis to mówia że to TEN z PIS-u,A JAK OSZUSTWO Z USMIECHEM NA TWARZY TO MÓWIĄ ŻE TEN Z PO LUB Z PSL-u.I KTO TU JEST LEPSZY ZŁODZIEJ CZY OKRADANY
  • ~CeeL
    (2012-09-01 09:41)
    Pani Kempa jest dobrze ubrana. To ten pismak i "fotoamator" SĄ GŁUPI DO KWADRATU!!!
  • ~ewa
    (2012-09-01 08:36)
    Jak chamski wpis to wiadomo, ze to zwolennik PiS. Skade sie biora tacy ludzie. Czy to sa ludzie?
  • ~normalny
    (2012-09-01 08:26)
    popatrz na siebie pociocie bo taka kaleka jak ty myśli ze jest cudowny
  • ~nowytor5
    (2012-09-01 08:25)
    http://www.fakt.pl/Kopacz-poszla-do-fryzjera-Kopacz-sie-uczesala-Kopacz-obciela-wlosy,galeria-artykulu,55864,2.html
  • ~nowytor5
    (2012-09-01 08:22)
    pokażcie Kopaczową nawet po operacji plastycznej i wizycie u najlepszych stylistów. Kopaczowa-tłuste włosy, zawsze zostanie Kopaczową.
    A może coś o kaszalotach?
    Takie jednostronne "dostrzeganie" powoduje tylko to, że jakby co i ktoś chciał np. spalić "dziennik", to ja na pewno swoje drewko dorzucę.
  • ~kaczor
    (2012-09-01 08:10)
    TA KOBIETA NAWET JAK BY SIĘ UBRAŁA W POZŁACANĄ SUKIENKĘ TO I TAK BY WYGLĄDAŁA BEZNADZIEJNIE,TO JEST WSTRĘTNA BABA!!!,PO PROSTU WIEŚNIARA!!!
  • ~gość
    (2012-09-01 07:56)
    Ale fakt jest,że fatalnie jest!