• ~tenkrajmusiupaść
    (2012-08-30 09:12)
    stylizacja jest wskazana w burdelu - w ministerstwie: kompetencje, wyobraźnia i umiejętność zarządzania
  • ~Lucia
    (2012-08-31 15:47)
    Stylizacja bez ładu i składu, wisiorek do takiej bluxki powinien być na długim łancuszku. Pani minister i tak na tle reszty posłanek prezentuje się jak gwaiazda. Większość naszych posłanek i posłów ubiera się kompletnie bez ładu i wyczucia estetyki. Pal sześć ubiór, ale to co nasi posłowie wygadują na czele z rządem to podejrzewam u niektórych wtórny analfabetyzm.
  • ~Król Maciuś I
    (2012-08-30 04:40)
    @ 007 -pomyliłeś się powinno być 00 -bo takie mądrości wypisujesz jak przeciętna odbytnica wydala właśnie pod wymienionym symbolem.
  • ~GR.....
    (2012-08-30 07:22)
    juz jak mamy mowic o ...dress codzie... to dlugie kolczyki nosi sie po 18.00... i zupelnie nie pasuja do calosci ubrania... za duzo bizuteri ...naszyjnik jest ok ale nie do tego dlugie kolczyki.. cos przesadzili ze stylowaniem Pani minister...jest zasada im mniej tym lepiej...
  • ~1963
    (2012-08-30 07:53)
    Co z tego jak pusty łeb!
  • ~kedi
    (2012-08-30 08:55)
    a rozumek taki malutki!!!
  • ~Pola
    (2012-08-30 09:19)
    szkoda , że takiej wagi jak do stroju nie przywiazuje do wiedzy na temat sportu i zadad , które obowiazuja w sporcie. żenujaca ignorancja wszystkiego co się dzieje w jej resorcie. wyjatkowa ignorancja i buta jak minister lalus nowak.
  • ~Ala
    (2012-08-30 11:35)
    ale wieśniackie te dodatki
  • ~Damulka
    (2012-08-30 11:28)
    ALE jaja !!! jestem ze wsi I tam też mieszkam ! mam taką samą biżuterię jak Mucha. Reszta podobnie, bo przecież dziewczyny tak się noszą !!! I CO TU TAKIEGO SUPER ?! ALE JAJA !!! MOJE KOLCZYKI, MOJA BIŻUTERIA !!!
  • ~Kibic
    (2012-08-30 11:29)
    Ale włosy to MA ! Jakby wyszła z boiska z meczu POLSKA - BRAZYLIA !! hahahahahaha