• ~RIMET
    (2012-08-21 16:04)
    JESTEM CIEKAW ILE RAZY PREZYDETOWA MUSI SPUSZCZC PO SOBIE WODE W KLOZECIE...PRZYPUSZCZAM, ZE PO TAKIM OBZARSTWIE ZE 3 RAZY CO NAJMNIEJ...
  • ~xx
    (2012-08-21 21:27)
    Kobieta ma klasę, widać, że nie jest brzydka, ale niestety, jeśli nie weźmie się za siebie to nadal od razu każdy oceni ją po wadze.
  • ~do gostka -~pisuarowy men2012-08-21 18:20
    (2012-08-21 20:20)
    re ~ ~pisuarowy men2012-08-21 18:20 -
    jestes wychodowany POprzez ' stokrotke ' ! - niestety .
  • ~Jest osoba publiczna i ma nam sluzyc !
    (2012-08-21 20:31)
    @~pisuarowy men ~~~ nie POdoba sie sluszna krytyka - uzurpatora prezydenta bula ! ?
    z kolei nieslusznie mozna bylo krytykowac Sp. PREZYDENTA .
  • ~prawda
    (2012-08-21 20:38)
    Prawda jest taka ,ze pani komorowska niczym nie zaszokuje.Przykre ale prawdziwe.

    Wiemy ,ze wydaje krocie na ciuchy ,ale co by nie wlozyla to nic nie da.

    Poza tym POLACy w duzym % nie cierpia jej i jego ,ukryli pochodzenie tak jak by sie wstydzili albo mieli cos na sumieniu,a fe...
  • ~zniesmaczony
    (2012-08-21 20:50)
    Nie wiem czemu dziennikarze są tak bardzo złośliwi. Przecież przy 100%-wo radiowej urodzie pierwszej damy (sic!) każda wzmianka dotycząca jej wyglądu to okazja do uszczypliwych aluzji!
  • ~pisuarowy men.
    (2012-08-21 21:05)
    Durni pisuarowych tak nic nie przekona.Trwajcie tak dalej w oczadzeniu.Nawet co niektorzy nie wiedza ,ze zostal wybrany prezydent w wyborach,ha ,ha
  • ~ras
    (2012-08-21 21:22)
    ja pier... to ma być stylowy ubiór? Takie apaszki są na każdym straganie. Wygląda pospolicie żaden szyk a wy o tym robicie notatkę?? Porażka
  • ~Jak mial nie wygrac przy takiej propagandzie !
    (2012-08-21 21:33)
    ...co do tych wyborow ! - wcale nie jestesmy tacy pewni -
    czy wogole by wygral -gdyby nie te glosy
    UNIEWAZNIONE !
    a najwiecej ich bylo wlasnie w WARSZAWIE !
    wiec tyle tam nierozgarnietych ? - POmysl !!!
  • ~krajanka
    (2012-08-21 19:51)
    Tusze mozmna darowac,ale ubeckiego pochodzenia NIE! Przez takich jak rodzice
    prezydentowj,Polacy cierpieli ponad 50 lat.
  • ~pisowski imbecyl
    (2012-08-21 22:34)
    Pisowskie gnidy beda zawsze pisowskimi gnidami do konca swiata i jeden dzien dluzej
  • ~Niestety - strach ma wielkie wilcze oczy .
    (2012-08-21 22:59)
    Ty napastliwy dyzurny bez argumentow -
    idz juz spac - bo bredzisz ! kompromitujac sie synu lub wnuczku jakiegos buraka urzedasa ,
    ale wy juz tak macie - wasza zjadliwa ,zenujaca obsesja nie zna granic !!!
  • ~??
    (2012-08-22 00:02)
    Za-PO-mnial Pan Panie Prezydencie, ze co wychodzi wraca. Panskie ataki na Panstwa Kaczynskich byly PO-nizej krytyki. Nie licowaly z czlowieczenstwem. Co dopiero z funkcja jaka pan pelnil i niby inteligencja. Przykro mi. kto chmstwem wojuje chamstwa musi sie s-PO-dziewac. Ciekaw jestem jak Pan i Malzonka sie czuje? Dzis Tamci na Wawelu a ...
  • ~głodujący emeryt
    (2012-08-22 00:04)
    Trzeba być strasznym prymitywem, żeby się doprowadzić do takiego stanu.Wsydu nie mają spaślaki.
  • ~korgo
    (2012-08-22 15:50)
    TVN nie widzi???jak wygląda "dama"??
  • ~lońka
    (2012-08-22 01:24)
    Trudno żeby takie gabaryty nie przyciągały wzroku, niestety wywolują też mdłości.
  • ~liipa
    (2012-08-22 02:22)
    nic babie nie pomoże, nawet najdroższe dodatki świata - tylko drakońska dieta i dobry chirurg
  • ~W.P.
    (2012-08-21 20:08)
    Komoruski z oficerem prowadzącym Dziadzią podczas tajnego spotkania. Głównym tematem BIGOS, który ma zostać zjedzony w BULU i NADZIEJI. Tak otorazem analfabeta i analfabetka razem, związek partnerski POlszewików i Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego. MAFII.
  • ~Bronnka
    (2012-08-21 19:49)
    HIPOPOTAMOOO!!!
  • ~cvb
    (2012-08-22 07:00)
    Załadować z Wątorem do rakiety i na Marsa

Może zainteresować Cię też: