• ~elek
  (2012-07-30 13:52)
  a gdzie brunek i bromba ?
 • ~A NASZYCH ARYSTO-KATOW NIE ZAPROSILI
  (2012-07-30 13:37)
  A TO NASZEGO ARYSTOKRATY BRZUCHATEGO I JEGO GIERMKOW RUDEGO, LYSEGO I TEGO ZE ZLAMANYM NOSEM NIE ZAPROSILI? A TA CO SIE W FORMALINIE MYJE TEZ NIE POJECHALA? PRZECIEZ MAJA PIENIADZE I POCHODZENIE?
 • ~luk1407
  (2012-07-30 13:51)
  fragment orędzia z serii OSTRZEŻENIE, które otrzymuje Maria Bożego Miłosierdzia- Druga pieczęć: III WOJNA ŚWIATOWA środa, 16.05.2012, 03:10 Moja najukochańsza córko, muszę poinformować cię, że trzecia WOJNA ŚWIATOWA wkrótce ukaże się światu. Jak widzisz, dziś rano, płyną Moje łzy.* Druga Pieczęć wkrótce zostanie złamana, jak przepowiedział Jan Ewangelista w Księdze APOKALIPSY. Rozpocznie się ona w EUROPIE. Przyczyną będzie system BANKOWY i NIEMCY po raz kolejny wezmą udział w tej tragedii, jak to było w ostatnich dwóch przypadkach. Kiedy się rozpocznie, w dużym stopniu będzie to z powodu oszczędności w gospodarce, a katastrofa wpłynie na GRECJE z wielkim opadem RADIOAKTYWNYM we FRANCJI. Bliski Wschód będzie również zaangażowany z IZRAELEM i IRANEM w wojnę, a SYRIA odegra poważną rolę w upadku EGIPTU. Moja córko, budzę cię, by ci to powiedzieć, nie żeby straszyć, ale wzywam do wielkiej MODLITWY za Europę w tym czasie. Z powodu WOJNY i braku pieniędzy, dużo zbiorów zostanie utraconych, a to doprowadzi do otwarcia Trzeciej PIECZĘCI oznaczającej GŁÓD. Dlatego teraz wzywam wszystkie dzieci Boże, aby próbowały magazynować suszoną i nie łatwo psującą się ŻYWNOŚĆ do wyżywienia swoich rodzin. Ważne jest, aby uprawiać własne zbiory, jeśli to możliwe. Pamiętajcie jednak, że modlitwa może złagodzić wiele z tego cierpienia. Efektem tej WOJNY będzie to, że Mój KOŚCIÓŁ na ziemi, będzie wciągnięty do jednego ŚWIATOWEGO kościoła, w imię zjednoczenia. To zjednoczenie czyli fałszywy pokój, staną się rzeczywistością, w której ANTYCHRYST ujawni się, by stworzyć fałszywy pokój i tak zwany koniec wojny. Ten pokojowy pakt obejmie świat zachodni aż CHINY i ROSJA zaangażują się w sprawy świata. Będą one stanowić zagrożenie dla BESTI Z DZIESIĘCIOMA ROGAMI - EUROPY i przejmą nad nią kontrolę, aby wprowadzić KOMUNIZM. Czerwony smok- CHINY, już zdobywają silną pozycję w świecie ze względu na ich kontrolę światowych finansów. Czerwony smok i "Niedźwiedź", którym jest ROSJA nie kochają Boga. Są one kierowane przez ANTYCHRYSTA, który pochodzi ze WSCHODU i kryje się za zamkniętymi drzwiami. Kiedy te proroctwa zaczną się spełniać cały świat uwierzy w te orędzia. Wtedy nie będzie żadnych wątpliwości.(...)
 • ~Artus
  (2012-07-30 14:02)
  APokalipsa to dzielo nie wiadomo do konca kogo; raczje nie byl to czlowiek w normalnym stanie; a tekst tej przepowiedni od siedmiu bolesci jest tak belkotliwie podany, ze tylko boki zrywac
 • ~A GDZIE BYLA NASZA ARYSTOKRACJA?
  (2012-07-30 14:09)
  A GDZIE BYLA NASZA ARYSTODEFEKACJA, JASKO LANC-KARWOWSKI I KSIEZNA DOMINIKANY, I TA CALA CHRABIOSKA FERAJNA CO MAJATEK KROLEWSTWA POLSKIEGO LUDOWEGO PRZEJELA, PALACE SOBIE WYSTAWILA, SLUZBE PO-ZATRUDNIALA I NA POLSKI NAROD NAS+++A?
 • ~new yorkerr
  (2012-07-30 14:11)
  Ja sie pytam dlaczego nikt nie zaprosil slawnej pary Kaczynski -Hoffman?
  CHyba PO maczalo w tym palce , Antoni powinien jak najszybciej to zbadac.
 • ~Aecjusz
  (2012-07-30 14:48)
  ~new yorkerr

  POmatołowo zmieniło nazwę,jakaś "zagramaniczna" musi.
  idź się ciemniaku POucz angielskiego.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.