• ~doro
    (2012-07-28 22:38)
    Ona w takich kreacjach do pracy chodzi?
    Durna baba!
  • ~madame Bovary
    (2012-07-27 08:04)
    oby już nigdy nie została wybrana!!! a dlaczego nie piszecie co zrobiła dla biednych ludzi w tym 1000x przeklętym kraju, dzięki którym to biednym ludziom zasr..nej służbie zdrowia itp. może sobie te szmaty kupować!!!
  • ~hra47
    (2012-07-26 23:21)
    Kaczynski i inni Wolacy w slipkach wygladaja lepiej
  • ~Stary wybredny luuj.
    (2012-07-26 23:34)
    Ja to bym jej nawet nie pozwolił łóżka POsłac .
    I te uszy takie odstające , a piersi widać oklapłe do pasa i co ona ma z temi brewiami.
    odkleiły się czy cóś.
    I w ogóle jakoś tak po wsiowemu wygląda..
    I palce u rąk take napuchnięte, o i haluksy ma.
    Nie gdzie tam z takom fizjonomiom ja rezygnuje.
  • ~mamoniowa303
    (2012-07-27 00:22)
    Jaka partia, taki seksapil ! Wygląda mi na taką, co za jednym przysiadem orzechów nałupie.
    Ciekawe kiedy sesja w CKMie ?
  • ~ny dude
    (2012-07-27 00:51)
    z Kardashian to moze ma mozg ale z wygladu to raczej na Renee Beeger ze Samoobrony podchodzi
    Typowa wiejska uroda
  • ~śmiecie
    (2012-07-27 05:26)
    Na wypasionej państwowej posadzie za pieniądze ukradzione podatnikom czyli społeczeństwu może sie stroić. A reszta niech płaci i głoduje, nie leczy się. Ona dostanie regulaminowa podwyższke bo sobie to uchwali po to tam jest w tym sejmie. a wam głąby podniesie łapkę za zmianą podatków na wyższe i kae płacić wyżse składki na ZUS.
  • ~autor
    (2012-07-27 08:02)
    ta klempa powinna wdziać pokutny warek i iść karmić głodne dzieci!!! których w tym zasr...m kraju nie brakuje na skutek ich rządów!!!
  • ~jan
    (2012-07-27 08:33)
    butry tragiczne i po co czarne i ten szal typowa warszawka z wiochy tandeta
  • ~Azet
    (2012-07-26 22:46)
    A ile razy głosowała, ile miała interpelacji, ile zapytań, itd, itp. A wy redaktorzy zajmujecie sie tylko jej d...
  • ~kedi
    (2012-07-27 08:42)
    Jaka partia, tak i Kim... Pokonczyły się już zupełnie tematy?

    Prosimy zatem o wiecej Wieloryba, pomoże nam to utrzymać letni diety odchudzające...
  • ~Janusz Normalny
    (2012-07-27 08:59)
    Jestem przeciwnikiem PO ale takie wyzwiska wobec kobiety, za to tylko, że dorwała się do koryta, to bardzo nieładnie. Trzeba kobietę zrozumieć. Nawet taki patriota i działacz, jak pan Romaszewski stwierdził: "Kto by nie chciał?"
  • ~sweetie
    (2012-07-27 15:07)
    zwykły wiejski burak i myśli sobie że nadrobi szmatami! na salonach by przepadła całkowicie!!!
  • ~kaszalot
    (2012-07-27 15:15)
    ciekawe jakie wyniki osiągał na studiach???
  • ~kriss
    (2012-07-27 21:05)
    Ale ona gruba! Chyba trzeba będzie poszerzyć ul. Gdańską w Szczecinie...
  • ~jagodzianka
    (2012-07-29 09:02)
    Niestety, modelka nietrafiona, a kreacje skandaliczne. Pani Renato! Gdzie Pani ma oczy? ( o profesjonalizmie nie wspomnę).
  • ~MILA
    (2012-07-29 20:15)
    STRUJ ROZPRASZA W PRACY POLITYKOW I TAK PRACUJA,,,A PREMOIER ZA NICH DECYDUJE I JEST JAK JEST...BIDA...
  • ~teofil
    (2012-07-26 23:13)
    Jak najłatwiej się Zeszmacić ? Zostać członkiem PO
  • ~Stary dziadek
    (2012-07-26 23:28)
    Zjkiej jest partyji.
    Z P.O.toszmata niekobieta
  • ~jj
    (2012-07-26 20:59)
    kto to jest kim **********

Może zainteresować Cię też: