• ~Borat
    (2012-07-24 10:29)
    Takiego hipopotama nie odmieni nawet najdroższa sukienka.
  • ~Ania
    (2012-07-24 21:48)
    ~mesjasz2012-07-24 15:30

    znowu spieprzyła z pastwiska niech naprawią tego pastucha elektrycznego co za kaszalony JEDZ LODY TO TAK BĘDZIESZ WYGLĄDać

    No lody to tu na pewno nie są przyczyną, po pierwsze wcale nie sa takie tuczące, a po drugie je sie je czasem, a nie na sniadanie obiad i kolacje. Tu raczej codzienna dieta zadzialala i geny
  • ~Julka
    (2012-07-26 07:40)
    ile trzeba zapłacić żeby się tak wycelebrycić ???
  • ~gość
    (2012-07-26 07:08)
    żenada...0000000000000000000000000000
  • ~Jak to mówią
    (2012-07-25 12:14)
    Kochanego ciała nigdy dość
  • ~ozzzi
    (2012-07-25 11:39)
    ale orka, podgardle ma jak tucznik co ci rodzice z nią zrobili chyba tylko lody wpieprzała a teraz wmówili jej jaka jest piękna i zgrabna. powinien być zakaz pokazywania tego bo nie daj bóg ktoś by wziął z niej przykład.
  • ~Ken
    (2012-07-25 11:02)
    czy myslicie, że jak nagle zaczniecie pisać w tytułach "piękna Grycanka zachwyca" lub jakieś takie inne bzdury to ona nagle rzeczywiście stanie się zgrabna i piękna. Nie wszystko da się wmówić!!
  • ~123
    (2012-07-25 09:21)
    jednak wolę Natalię Siwiec :)
  • ~dana
    (2012-07-25 00:14)
    jak wy potraficie człowieka zdeptać widzicie tylko ciało a nie widzicie wspaniałą osobę która jest wspaniała katolicy !!! czy tak wypada- wstyd !!! wstyd!!!spójrz na siebie i zobacz jaki jesteś marny z tą twoją wrednością...
  • ~Drzazga 101
    (2012-07-24 19:11)
    O Matko, to jest babka DO RZECZY !! Przenoszenia.
    Hej !-
  • ~kuba
    (2012-07-27 19:03)
    ale kobyła b. ładna a ta gemba a feeee
  • ~abc
    (2012-07-24 18:51)
    Niech tańczy, śpiewa, robi, co chce. Ale dlaczego publicznie?
  • ~Kamil
    (2012-07-24 18:48)
    Weronika nie przejmuj sie tancz ucz tanczyc dla kazdego taniec jest super ,powodzenia
  • ~Soplic
    (2012-07-24 16:46)
    Nie córka Państwa Grycan a po prostu: Grycanka.
    Dziewczyna ledwie się rusza jej taniec wygląda jak galaretka wieprzowa podczas trzęsienia ziemi, i ona uczy innych tańczyć. Żenada.
  • ~Szyderca
    (2012-07-24 16:17)
    Co za potwór! Ze też babora na lustro nie stać!
  • ~Misio
    (2012-07-24 16:15)
    Podobno stworzono już krzyżówkę człowieka ze świnią. Na organy do przeszczepów. Tyle powiem w tym temacie.
  • ~kaszalot
    (2012-07-24 16:06)
    Przestancie krytykować. babka wygląda tak jak przeszło 50 % Polek . A że ma kasę i brak zachamowań... pozazdrościć. czy wszystkie celebrytki muszą być obrzydliwie chude i mieć nogi jak do nieba... nie koniecznie. Co kto lubi . Pierwsza zasada tolerancji: Jeden lubi czekoladę , drugi jak mu nogi śmierdzą .
  • ~ekolog
    (2012-07-24 15:42)
    a ja sie pytam gdzie jest greenpeace w końcu ochrona wielorybów to ich sztandarowa działalność i jeszcze mają łatwo bo Kołobrzeg nad morzem
  • ~zniesmaczony
    (2012-07-27 08:38)
    CO ZA CZASY ŻEBY TAKIE CIELSKO POKAZYWAĆ PUBLICZNIE, CZY TA BABA NIE WIE O TYM ŻE WYGLĄDA JAK SAMICA BIZONIA (przy calym szacunku dla tych zwierząt). ILE JEJ RODZICE MUSIELI WAM ZAPŁACIĆ ABYŚCIE TAKIE KASZALOCISKO NON STOP POKAZYWALI, DAJCIE SOBIE Z TYM SPOKÓJ BO LUDZIE PRZESTANĄ WAS OGLĄDAĆ.O ONA GDYBY NAWET UBRAŁA ZŁOTĄ TUNIKĘ TO I TAK BĘDZIE TO OBRZYDLIWE CIELSKO I NIC WIĘCEJ. A JEJ RODZICE ZA TAKIE UTUCZENIE DZIECKA POWINNI ODPOWIADAĆ PRZED TEMIDĄ I ZOSTAĆ SUROWO UKARANI.
  • ~500 Kilo żywej wagi = CELEBRYTKA
    (2012-07-27 20:36)
    O boże POTWÓR !!! Jak można tak się utuczyć ??? W tej sukience tak samo odrażająco wygląda jak w innych ubraniach . A ten facet co ja prowadzi pod ręke to wygląda jak by miała zaraz zwymiotować i zemdleć !!! Ciekawe ile dali mu kasy aby to zrobił :)