• ~stw
    (2012-10-15 19:10)
    nie jest taka zła---tylko troszke diety i babki w sam raz
  • ~hynio
    (2012-10-04 22:12)
    Fuj!
  • ~Jerry
    (2012-09-26 17:32)
    Kameleon nie był pierwszym moim skojarzeniem z królestwa zwierząt :)
  • ~007
    (2012-09-19 19:13)
    i co tu pokazywać. żałosne i niesmaczne. góra sadła i przykład jak można się utuczyć. do ameryki z nią tam wśród amerykańskich grubasów byłaby chucherkiem.
  • ~malin
    (2012-09-04 14:16)
    wyglada jak sama gruba berta
  • ~LEON
    (2012-08-16 09:19)
    Kaszalot...
  • ~TadF
    (2012-08-15 14:43)
    Totalna masakra !
  • ~kotek
    (2012-08-13 09:28)
    masakra,jak można doprowadzić się do takiego stanu. ?..żal dziewczecia. !
  • ~Freda
    (2012-08-13 09:26)
    A co ona tańczy. ?.byle nie z przytupem bo to groźne dla konstrukcji :-) a swoją droga to przerażające, że coraz więcej młodych ludzi widuje się tak bardzo otyłych!
  • ~ASIK
    (2012-08-11 18:50)
    KOBIETO JESTEŚ BARDZO GRUBA W TYJ SUKIENCE WYGLĄDASZ ŹLE PATRZE NA CIEBIE BEZ PRZYJEMNOŚCI NIE CHCE TAKICH CELEBRYTÓW ŻADNA MĄDRA KOBIETA NIE DOPROWADZA SWOJEGO CIAŁA DO TAKIEJ RUINY NAWET JEŻELI KTOŚ CI POWIE ŻE JESTEŚ OK TO W GŁĘBI DUSZY POMYŚLI " CO ZA MACIORA" W ZWIĄZKU Z POWYŻSZYM PROPONUJE INTENSYWNE ODCHUDZANIE DIETA MŻ- MNIEJ ŻREĆ, MASZ KASĘ SKORO TAK SIĘ CELEBRUJESZ WIEC MOŻE JAKAŚ KLINIKA DOPROWADŹ SI E DO NORMALNOŚCI
  • ~beti
    (2012-08-11 18:33)
    I tacy ludzie maja prawo żyć na świecie ale żeby celebrytka! Kto za to płaci i w jakim celu! Ale jedno mnie w tym śmieszy- czy zwróciliście uwagę jak szczęśliwe miny maja przystojniacy postawieni na siłę u jej boku. No taka laska!
  • ~Mik
    (2012-08-10 14:40)
    Po prostu grubaska. Widocznie szła na "mase" i nie poszło jej z dietą. Pewnie miała za dużo lodów na śniadanie...;)
  • ~ja
    (2012-08-09 14:49)
    ojjjj !! a czym tu się chwalic? ludzie przeciez ona jest chora!! nikt kto jest taki gruby nie jest zdrowy!! przeciez to jasne!! dlaczego wy ja kreujecie??/ co ? moze ludzie zaczną sie tuczyc// przeciez to z łakomstwa i ma za duzo pieniedzedzy dlatego tak wygląda bo żeby nie miala kasy to by tyle nie żarła !!!
  • ~stephan
    (2012-08-03 20:28)
    Dla mnie Grycanka jest spoko, zapraszam do Olsztyna. Weronika wpadnij do nas na imprezkę Olsztyn zaprasza,
  • ~44
    (2012-08-03 17:37)
    w tej sukni wygląda bardzo korzystnie.suknia super
  • ~jasiek
    (2012-07-30 10:00)
    Alez to musi okropnie cuchnac jak sie spoci...
    celebrytka, o czym wy piszecie w tym dzienniku ?
    o maciorach powinno byc w kaciku dla rolnikow jak
    za czasow prlu
  • ~BELKA
    (2012-07-29 21:06)
    BIEDNE DZIECKO DZIEKI KASIE RODZICOW MOZE LECZYC KOMPLEKSY PANSTWO GRYCAN CO WY ROBICIE PRZECIEZ TA DZIEWCZYNKA JEST CHORA POWINNA BYC LECZONA NA OTYLOSC JEJ SERCE NIEDLUGO PRZESTANIE PRACOWAC WOZEK INWALIDZKI W NIEDLUGIEJ PRZYSZLOSCI ZAMIAST UTWIERDZAC JA W PRZEKONANIU ZE JEST OK ZAJMIJCIE SIE NIA
  • ~500 Kilo żywej wagi = CELEBRYTKA
    (2012-07-27 20:36)
    O boże POTWÓR !!! Jak można tak się utuczyć ??? W tej sukience tak samo odrażająco wygląda jak w innych ubraniach . A ten facet co ja prowadzi pod ręke to wygląda jak by miała zaraz zwymiotować i zemdleć !!! Ciekawe ile dali mu kasy aby to zrobił :)
  • ~kuba
    (2012-07-27 19:03)
    ale kobyła b. ładna a ta gemba a feeee
  • ~zniesmaczony
    (2012-07-27 08:38)
    CO ZA CZASY ŻEBY TAKIE CIELSKO POKAZYWAĆ PUBLICZNIE, CZY TA BABA NIE WIE O TYM ŻE WYGLĄDA JAK SAMICA BIZONIA (przy calym szacunku dla tych zwierząt). ILE JEJ RODZICE MUSIELI WAM ZAPŁACIĆ ABYŚCIE TAKIE KASZALOCISKO NON STOP POKAZYWALI, DAJCIE SOBIE Z TYM SPOKÓJ BO LUDZIE PRZESTANĄ WAS OGLĄDAĆ.O ONA GDYBY NAWET UBRAŁA ZŁOTĄ TUNIKĘ TO I TAK BĘDZIE TO OBRZYDLIWE CIELSKO I NIC WIĘCEJ. A JEJ RODZICE ZA TAKIE UTUCZENIE DZIECKA POWINNI ODPOWIADAĆ PRZED TEMIDĄ I ZOSTAĆ SUROWO UKARANI.