• ~Ewa
    (2012-06-04 20:00)
    To królowa była ubrana właściwie i wyróżniała się, widać ja było z oddali a
    księżna Cambridge miała suknię w identycznym kolorze purpury jak obicia foteli na statku, wyglądała jak chodzący fotel. To ona wyróżniła się niestety krzykliwym kolorem i brakiem wyczucia. Tak to jest jak ktoś nie jest z arystokracji, zawsze w najmniej odpowiednim momencie to wyjdzie. Znakomicie ubrana była też żona księcia Karola, Camilla . A dziennikarzyna rodem z wiochy wypisuje bzdury w Dzienniku, jemu oczywiście spodobała się nade wszystko dziewoja w krwistej, krzykliwej sukni. No ale skąd on może znać sie na etykiecie. Jego nie ma kto poprawić a Kate nie chcą poprawiać. Kiedyś i i jej książę małzonek to wreszcie zauważy, że wziął zonę z gminu i ponosi tego konsekwencje konsekwencje
  • ~do:Chaos
    (2012-06-04 20:09)
    Tak trzymaj Kaśka a stare baby do lamusa

    A co ta Kaska takiego wielkiego w zyciu zrobila?
    Wyszla za maz za ksiecia. To jej najwieksze osiagniecie.

    A te "stare baby" to pewnie w wieku twej matki i baci.
    Zasluguja sobie w pelni na taka wypowiedz. Wychowaly IDIOTE!
  • ~Joana
    (2012-06-05 08:26)
    języczkiem u wagi !!!
  • ~Marzena
    (2012-06-08 00:13)
    Kazdy musi znac swoje miejsce w szeregu.Popelnila wielka gafe:tak jak na slub panny mlodej nie przychodzi sie w bialej sukni ,tak tu nie powinna ubrac sie w tak agresywny kolor stroju-przeciez to byla wielka uroczystosc Krolowej.No,coz mama nauczyla ja jak zdobyc Williama(roznelizowana na pokazie mody na Uniwersytecie w S.Andreas),a nie wpoila jej zasad co wypada,a czego nie.Weszla w Dynastie Krolewska,a tam obowiazuja zasady.
  • ~GR..........
    (2012-06-05 18:05)
    piekna mloda elegancka kobieta..jaka wpadka.. zyczmy sobie zeby w naszym kraju chociaz jedna wielka dama tak wygladala...nie krytykowac innych, zobaczcie jak na wlasnym podworku wyglada, a dziennikarze moze bardziej obiektywnie zaczna pisac na rozne tematy..
  • ~voiceinthedesert
    (2012-06-05 20:41)
    Cała rzecz w tym, że na tym poziomie wysokiej kultury, kolor nie jest "czerwony", a raczej, zawsze, kolor jest rzadkim odcieniem róż, innych kwiatów lub rzadko spotykanych cudów natury! Tylko wtajemniczeni umieją dobrać właściwy odcień ubrań. jestem pewien, że królowa zna się na tym i na zdjęciu zastanawia się, czy odcień ubrania Kate Middleton jest szlachecki ... czy plebejski. Po twarzy królowej widać, że Kate zdaje "zaledwie" zdaje egzamin!
  • ~znawca
    (2012-06-05 23:21)
    a obie dały BIAŁO-CZERWONE barwy i to mi się podoba
  • ~nun
    (2012-06-06 08:28)
    "języczkiem u wagi" na miłość boską! jak dziennikarze nie potrafią pisać poprawnie, to jakim prawem wykonują swój zawód? Nie powiem "wróć do szkoły", bo ta dzisiejsza szkoła produkuje takie właśnie niedouczone egzemplarze.
  • ~FA
    (2012-06-09 14:03)
    Dajcie spokój kolejną osobę chcecie zaszczuć gustownie wygląda i jest fajna.
    Dobrze sie ubrała młoda dziewczyna miała wystąpić na czarno.
  • ~Smakowita
    (2012-06-07 08:41)
    Kasia nawet w worku wyglądałaby uroczo! Myślę, że to nie Królowa ma problem z zawiscią!