• ~kawa
    (2012-06-03 01:00)
    rupieciarnia
  • ~Hugo z PO
    (2012-06-03 09:55)
    Jakies trzy przepite i zdezelowane stare rury.
  • ~smuta
    (2012-06-02 15:46)
    Kolenda z kontenera ciuchy wyciąga? Jak jej nie wstyd? A ta czarownica w środku? Gdzie miotłę schowała? Pytanie retoryczne.
  • ~Janina
    (2012-06-02 17:29)
    Olejnik z wyglądu przypomnian Wandę Wasilewską. Zresztą jej poglądy polityczne są zbieżne z pułkownikiem Armii Czerwonej, wiceprzewodniczącą PKWN. Ocenianie Olejnik jest sprawą polityczną, a ja do polityki się nie nie szam, bo jutro o 6-tej bedę miał nalot ABW.
  • ~oleq
    (2012-06-03 07:24)
    Dzezus ale kila!
  • ~ar mani
    (2012-06-03 07:28)
    Ale raszple, prawie jak mutantka od Gajowego
  • ~Obserwator
    (2012-06-02 16:56)
    A mówią, że mają tak stresującą pracę. To chyba podobnie, jak z naszymi wymarzobymi politykami, co? Biedactwa jedne. I oni tworzą to, dzięki czemu ten kraj nie może podnieść się z marazmu ubóstwa.
  • ~Karol
    (2012-06-02 19:42)
    Przecież to skompromitowane osoby!! jeść nie można przy tym!!!
    Feee
  • ~Donald
    (2012-06-02 19:48)
    >>>> To, że nam się nie udało z Zieloną Wyspą jest wyłącznie winą partii Jarosława Kaczyńskiego!

    Udowodnili to już wielokrotnie nasi dzielni dziennikarze z Polsatu, TVP oraz TVN, nie mówiąc już o naszych dziennikarzach z TOK fm oraz Polskiego Radia.

    To samo dotyczy afery hazardowej, stoczniowej, smoleńskiej, szpitalnej, autostradowej, stadionowej, receptowej, szkolnej, emeryturowej, TV cyfrowej, informatyzacyjnej oraz afery inwigilacji internetowej (ACTA).

    Zawsze nasi dziennikarze dzielnie stoją na straży prawdy oraz na straży ustroju.

    Winę za całe zło w naszej ukochanej ojczyźnie ponosi PiS, który -- chcąc założyć IV Rzeczpospolitą -- dąży do zburzenia dotychczasowego porządku ustanowionego przez gen. Kiszczaka oraz innych ludzi honoru.

    PS. To nieprawda, że nasi specjaliści kiepsko znają język angielski. Na mój piłkarski rozum hasło "Feel like at home" wcale nie musi być błędem językowym!

    PS. To także nieprawda, że w Polsce są loże masońskie, mafie lub inne tajne stowarzyszenia!

    Jak już powiedziałem, to wszystko udowodnili już wielokrotnie nasi dzielni dziennikarze z Polsatu, TVP oraz TVN, TOK fm oraz Polskiego Radia. <<<<
  • ~vx
    (2012-06-03 09:25)
    "one są teraz na topie" - yhy