• ~Iron Beret
    (2012-03-09 21:09)
    Festiwal brzydoty i dewiacji trwa. A powiedzże człowieku, że Grodzki czy Adamik ci się nie podoba toś faszysta i talib. Otóż nie ! Nie podoba mi się i nie będę klaskał na widok perwersów, którzy próbują wmówić mi, że ich życie jest normalne, a moja rodzina, wiara, przywiązanie do tradycji i wartości to nienormalność i zło. Jeśli chcą żyć w spokoju w swojej odmienności, po jaką cholerę włażą innym do domów. Po co Hollandówna urządza pokazówki w mediach, po co Grodzki w tak nachalny sposób epatuje wszystkich swoją smoczą sylwetką. Poza prezentacją własnego wynaturzenia ludzie ci nic nie stworzyli, niczym pozytywnym się nie wyróżniają. Wyraźnie chcą za to być na świeczniku. Skoro tak, to też zbierają zasłużone "owacje", a wtedy pojawia się martyrologia i powód do kolejny występów. W każdym wymiarze jest to obrzydliwe.
  • ~proste
    (2012-03-11 10:00)
    Oto przykład początków kariery w lewackiej kolonii POlsze. Wystarczy być córką lub synem obojętnie kogo, bać się płci przeciwnej, byc nieudacznikiem bez własnych osiągnięć i już zostaje się gwiazdą obok Anny Shrek
  • ~zorys
    (2012-03-09 19:00)
    I to ma być płeć piękna.Toć to szkarady .Przy nich najbrzydszy mężczyzna byłby piękniejszy.
  • ~gość
    (2012-03-09 20:09)
    i po co z tego taką wielką sensację robić? już w starożytnej Gracji byli homoseksualiści i tak było przez wieki. czym się tu emocjonować?
    one przynajmniej w odróżnieniu od tych co są na paradach równości czy coś w podobnym stylu nie epatują jak małpy w klatkach swoją orientacją seksualną tylko zachowują się normalnie. a o czym jest w ogóla sztuka, na której premierze się pokazały?
  • ~SAME
    (2012-03-09 21:46)
    BRUDASY.
  • ~Warszawiak
    (2012-03-09 23:59)
    Czy one sa krewnymi Grockiej ???
  • ~wara
    (2012-03-09 21:42)
    mnie nic nie oburza
  • ~aussie1inc
    (2014-10-03 16:24)
    Panna Adamik jest rownie ladna jak jej mama, a wyglada tez ze rownie utalentowana, czyli mamy dwa nieszczescia z jednej rodziny.
  • ~beta
    (2012-03-10 17:30)
    ci wszyscy przerażeni,urażeni..etc., - chę zpytać,nie oczekuję odpowiedzi,ale zastanowienia.. Czy lepiej czujesz się wywalając z siebie stek obłudnych urażonych delikatnych uczuc?? lepiej wam,jak pojeździcie sobie po kimś,kto nie chce w kłamstwie żyć - i prawde woli przed plotkami powiedzieć..
    Oceni ja Bóg - nikt z nas napewno nie ma prawa do tego. Wasze zaś zycie czesto tonie w niemoralności ukrywanej baaardzo głęboko. kto sie nie boi przyznac do seksu pozamałżeńskiego? do kradziezy w biurze swoim,kłamstw na swój temat??? kto jest baz grzechu?? a owych nie dzieli sie na mniejsze - większe.oceniający czyjeś zycie, zachowanie taki sam jest jak ten,kto o tym mówi. Mysli ktos w tej trzódki owiec w jedna strone pędzących??mam wrażenie,że nie.
  • ~rozumek mały ...ale własny
    (2012-03-11 00:55)
    @ora et labora Czy mozesz sprecyzowac, gdzie Bóg cokolwiek mówił? czy słyszałeś/aś to od klechów?