• ~grunt to kasa
    (2012-02-06 14:18)
    A te obok to dziennikarki czy polityczki,bo jakoś nie słyszałam?
  • ~Aga
    (2012-03-02 14:59)
    A już przystańcie promować tego kaszalota!
  • ~j.jan
    (2012-04-22 18:36)
    Chocbyś ją ubrał w same złota zawsze wygląda jak gospodyni domowa.
  • ~martin
    (2012-04-14 11:21)
    czyżby ta pani coś brała ? taki zamulony wzrok
  • ~Idzie śmierć
    (2012-04-09 12:42)
    starzeje się się ubeckie ko orwisz cze. Ohydna wiedźma bezpieki PRL.
  • ~Tofik
    (2012-04-05 18:23)
    Drapieżne tony pudru na tonach kitu, a i to nie POmogło. Do tego te sflaczałe ciało, zwisające na każdym centymetrze kwadratowym. TFU.
  • ~Emeryt
    (2012-04-04 11:20)
    Wszystko sie robi byleby zejsc z Tuska i jego wiekopomnych osiogniec t.j.
    700 ZL/MIESIAC EMERYTURA !!!
  • ~dziadek
    (2012-03-29 20:40)
    Juz widac ,ze cialo robi sie flakowate.
    Moja staro jest starszo ale flakow jeszcze nie widac.
  • ~cycek
    (2012-03-11 21:40)
    Tak by jeszcze mozna by bylo popatrzec tylko te flaki juz za bardzo zwisaja pomimo jeszcze nie podeszlego wieku !
  • ~Bulba
    (2012-03-09 09:35)
    Ludzie! Nie pokazujcie tej czarownicy z bliska. Nie maqcie photoshopa?
  • ~wacław
    (2012-03-06 14:44)
    Wygląda nie specjalnie .A te jej wywiady ??? Napada na Premiera Tuska ,kobieto a siądź na tym stołku i żądz w gębie to ty jesteś mocna .Czy ty wiesz ,że bardzo dużo ludzi cię nie lubi.
  • ~antyOlejnik
    (2012-03-05 15:03)
    Olejnik to klamliwa su...
  • ~syf i lis
    (2012-02-25 21:40)
    Nadmiar botoxu uszkadza mózg, co może skutkować niekontrolowanym wybuchem złości w stosunku do przedstawiciela obozu rządzącego, z którym jędza ta prowadzi wywiad w ''Kropce nad i''.
    Fuj, ohyda - to ja już wolę oglądać ''pannę'' Annę Grodzką, niż tę rzeczniczkę rządu!
  • ~JOJKI JOJKI
    (2012-02-06 14:28)
    ALE TO STARA DZIKA KOCICA. JAK NAS WIDZA TAK NAS PISZA. CHCE MLODO WYGLADAC ALE WIEK PKAZUJE JA JAKA JEST. WYGLADA JAK MLODA STARUSZKA.
  • ~bond 007
    (2012-02-23 11:12)
    Jakaś taka zmurszała. Chyba nie pierwszej świeżości.
  • ~szemrany hrabia szczykun
    (2012-02-15 03:47)
    nasza szkapa!!! monia to nie do ciebie to do konia !!!
  • ~Alexis
    (2012-02-13 17:02)
    Czy nie przyjęcie zaproszenia do "kropki nad i" jest zagrożone karą śmierci? To dlaczego idą i drżą ze strachu? Powinna już obciąć te strzępy włosów
  • ~mały
    (2012-02-06 19:22)
    ...taka sobie córeczka ubeka która pamięta z prl-u tylko ocet na półkach...nie pamięta żółtych firanek i stale dostępnego paszportu...ot nie pamięta
  • ~brrrrrrrrrrr
    (2012-02-06 15:27)
    Jezu..czy te kobiety nia maja w sobie chociaz troszke samokrytyki...jakie to zalosne...
  • ~graż
    (2012-02-06 15:22)
    Drapieżna kogo nie lubi, a klęcząca przed katabasami, oj klęcząca i wdzięcząca się do nich, mało rozumie z dziedzin dotyczących gospodarki, wymądrza się na tematy PRL, mimo że wtedy Jej było wspaniale. Jest b. nieobiektywna, niegrzeczna.

Może zainteresować Cię też: