• ~patrycja
  (2011-11-18 06:49)
  wyrodna matka ministrem, zostawiła dwójkę dzieci dla kochanka, do tego nienawidzi emerytów, brawo Polacy
 • ~thorgal
  (2011-11-18 06:49)
  Jak tylko sie dowiedziala ze bedzie miala tak intratna posadke i gdy ja dzienikarze obskoczyli z zapytaniami.Jej promienny usmiech wyrazal radosc.Jaka zadowolona ze bedzie wieksze pieniazki zarabiac,jaka szczesliwa ze ma czastke wladzy.Pazerna na zaszczyty-Typowa baba.NIc nie zrobili pozytecznego dla kraju tylko go jeszcze bardziej zadluzaja i wyprzedaja,a teraz jeszcze bardziej nas okradna.Brawo debile co ich wybrali,brawo!!!
 • ~wlodeusz
  (2011-11-18 06:53)
  Jedyne czym się wsławiła, to lans i porzucenie starej, niepotrzebnej już rodziny. Zero!.
 • ~Tofik
  (2011-11-18 06:57)
  Reklamujecie tą niewyżytą seksualnie Muchę, która dla seksu porzuciła swoje dzieci. To ma być ideał kobiety i matki Polki? To ma być przykład dla innych? Wstyd i hańba panowie dziennikarze, czyżby wasze chucie odebrały wam rozum?
 • ~Awatar
  (2011-11-20 10:32)
  Komentarze dziennikarzy na "poziomie" a jakże!. Minister powinien się cechować kompetencjami a nie seksownym wyglądem. Przypomina mi się scena z "Wesela" St. Wyspiańskiego, kiedy to na pytanie paniusi z Krakowa, czy panna młoda ma "coś" gospodyni Klimina z podkrakowskich Bronowic odpowiedziała: "paniusiu ma dlaczego by miała nie mieć, bidna mysz i mo tyż". Wiadomo co miała na myśli - było to ówczesne określenie sexapilu. I teraz nasi "urabiacze" opinii publicznej w tej konwencji opisują panią Muchę. Obrzydliwe i seksistowskie. Mnie by bardziej interesowało jak sobie pani dr Mucha poradzi z hałastrą z PZPN. Wszyscy udają, że coś robią, ale bezradnie rozkładają ręce, że rzekomo nic się nie da zrobić. Nie wiem, czy PZPN nie podlega polskim przepisom prawnym, czy FIFA też zawarła z państwem polskim coś na kształt konkordatu, jak najświętsza instytucja szafarzy zbawienia i wieczności. Nie wiem. Żyjemy w kraju absurdów. Minister Boni, powiedział, że opodatkowanie rolników da do budżetu około 2 miliardy złotych, nie zająknął się jednak ani słowem czy dalej będziemy utrzymywać z naszych podatków kapelanów i katechetów w sutannach i habitach, co pochłania rocznie około 1,7 miliarda złotych. Tutaj panuje zmowa milczenia. Panowie i panie dziennikarze, skoro jesteście tak pryncypiani w stosunku do chłopów napiszcie o tej armii darmozjadów w sutannach. Jeśli chcą szerzyć wiarę, proszę bardzo, ale na własny koszt. Nie chce mi się dalej tego słuchać i oglądać i ponieważnie mogę wyemigrować fizycznie to pozostaje mi tylko udać się na wewnętrzną emigrację. Amen
 • ~Przechodzień....
  (2011-11-20 18:45)
  Życzę jej,aby dożyła starości i chodziła dla rozrywki do lekarza.
  Malutki ma rozumek,więc działacze z PZPN-u będą nią kręcić jak kukiełką.
  Zwłaszcza jeden taki,który jest dobry w kręceniu :-/
 • ~doświadczony
  (2011-11-19 21:18)
  A co zrobiła ze swoją poprzednią rodziną.
 • ~zdziwiony
  (2011-11-18 18:04)
  jakie to katolickie,rozwiesc sie,dzieci zostawic mezowi i udawac najpiekniejsza
 • ~mk
  (2011-11-18 22:24)
  tandeta i tyle
 • ~clark
  (2011-11-21 07:07)
  Można przecztać:seksowna minister,kiecki,dziadek z nissanem,problemy rodzinne-od ministra-posła-kobiety-matki oczekuje się kompetencji,skromności i uczciwości
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.