• ~x
    (2011-07-20 13:00)
    co to ku...wa ma być za cyrk!!!
  • ~miro
    (2011-07-16 19:36)
    podpaski sobie włóżcie
  • ~ja
    (2011-09-11 22:23)
    i kto tak naprawdę w tym związku jes kobiętą!!!
  • ~dfhv
    (2011-08-25 01:48)
    Co tu duzo gadac... To, czy cos jest normalne mozne poznac po pieknie i estetyce jaka w sobie zawiera (dana osoba, przedmiot lub zjawisko). Madox jest ladny, to nie jego wina, ze ma taka urode, i nawet jakby mu sciac wloski, to bedzie wygladal jak panna ktora przebrala sie za chlopaka. W dodatku ma talent. Szpak? jego wstretna i brzydka kopia, jesli chodzi o spiew- przeietny, nie ma nic nietuzinkowego. Brzydal... I tyle...
  • ~lac mi sie chce ale wytrzymam i skomentuje ten syf
    (2011-08-11 14:36)
    mezczyzna to mezczyzna a kobieta to kobieta i nie inaczej. jesli granica miedzy plciami zaczyna sie zacierac to oznacza to tylko i wylacznie ze cos nie funkcjonuje, ze doszlo do jakichs aberracji, ze cos jest niezdrowe. jesli tego typu dowolnosc w okreslaniu orientacji, przedmiotow pojec czy czegokolwiek innego stanie sie ogolnie dostepna i dowolna, to zaczniemy zyc w swiecie gdzie nic nie bedzie okreslone a kazdy bedzie ultraindywiuum ktore bedzie kazac siebie w 'jakis niepowtarzalny sposob' nazywac. to niepotrzebne i komplikujace sprawe; trzeba byc naprawde zakompleksionym zeby az w ten sposob starac sie zwrocic na siebei uwage. ani jeden ani drugi nie sa wyjatkowymi wokalistami tylko zniewiescialymi amatorami o lichym glosiku, usilyjacy W JAKIS SPOSOB (to nieistotne jaki, moze byc BYLEJAKI) zwrocic uwage na swoje dziwactwo bo obecnie dziwactwo jest w tzw modzie.
    kolejne ofiary wspolczesnej banalnosci
  • ~jan
    (2011-07-20 13:57)
    tak dody muchy herbusie moga konkurowac z tymi obojniakami cieniasy durnoty maja wplyw na tepy motloch i gejow po gebach widac ze to monstra
  • ~tr
    (2011-07-19 08:13)
    niech spiewaja i zarabiaja jest wolnosc
  • ~smerf maruda
    (2011-07-18 14:55)
    oni zrobia kariere a reszta tylko umie zawiscic sukcesu u nas tylko zazdrosc jak sie komus powiedzie jak ktos sie ma lepiej to auto mu porysowac do skarbowki donos zrobic a samemu to miec lewe rece i narzekac to jest nasza specjalnosc niestety
  • ~ewa
    (2011-07-18 06:29)
    Szpak zachwycający.
  • ~zniesmaczona
    (2011-07-17 14:39)
    Nie podoba mi sie żaden z nich.Chłop ma być chłopem a nie określać sie ,że jest metroseksualny i lubi bawić sie moda.Właściwie patrząc na nich zbiera mi sie na wymioty.Jeszcze ten Madox jakos wygląda ale Szpak okropnie.Co to za prezentacja swojego wizerunku? Kto im tak doradza? Nikt nie przyjdzie na koncert posłuchać ich tyko oglądać.Jesli ktoś maluje sie od 16 roku życia i ubiera się w damskie fatałaszki to niech mi nie wmawia ,że jest metroseksualny.? Dosyc tych dziwactw niech wreszcie ktos powie stop tym wariactwom.Chcemy na scenie oglądac normalnych ludzi a nie takie monstra? Chłopaki zapytajcie Wasze lustro co o Was sadza .