• ~bubu
    (2010-12-13 23:56)
    Żenujący program, którego jedynym celem było kosztem upodlenia dziewczyn, zwiększyć za wszelką cenę oglądalność. Ciekawe co będzie w następnych? Może nabijanie na pal? Plugawość i nic więcej.
  • ~Ewa
    (2010-12-25 16:16)
    Nie jest przyjemnie ogladac takie zaglodzone mlode kobiety
  • ~:)
    (2010-12-18 23:25)
    Najpiękniejsza Ola Kuligowska!
    A Paulina wygrała tylko dlatego, że była z biednej rodziny i żeby zwiększyć z tego powodu oglądalność, że dziewczyna z tak biednej rodziny mogła wygrać "Top model"! To jest dopiero żenada
  • ~ciekawy
    (2010-12-25 22:14)
    Wszystkie te zdjęcia są nijaki,strasznie zmanierowane i tak naprawdę nie potrafią wydobyć tego coś z modelek.Koniecznie zmieńcie stylistów i fotografów...
  • ~doda
    (2010-12-22 12:19)
    gratuluje paulina.p zasulzyła na wygraną cięzko na to pracowała
  • ~Omega
    (2010-12-19 20:48)
    Szok!!! Czego to nie robią piękne dziewczyny dla wątpliwej kariery
  • ~Kulaw
    (2010-12-16 16:54)
    Tak wyglada Smierc, kiedy przychodzi zabrac kolejnego czlowieka...
  • ~gdyn
    (2010-12-14 11:53)
    owszem, nagość na zdjęciach i filmach to szokuje, ale bądźmy uczciwi - Szapołowska, Figura i inne także się rozbierały dla sławy i kasy (np. w filmach), zatem stosujmy jednaką miarę - albo wszystkie sa be, albo żadna, nie zaś tylko te są be.
  • ~obs.
    (2010-12-15 18:38)
    Dno
  • ~anka