Jak wygląda prawdziwa kobieta nago? Zwykle ma trochę „tłuszczyku”, fałdek i sporo kobiecych krągłości. Słowem: niekoniecznie przypomina modelki w rozmiarze „zero”, w negliżu prezentujące „nieskazitelne”, czyli , w praktyce – pozbawione tłuszczu ciało.
Do realiów, wbrew zakłamanemu obrazowi lansowanemu przez większość mediów, odwołał się reprezentant branży. Hiszpański magazyn „S moda” opublikował nagą sesję zdjęciową Candice Huffine – modelki słynącej z krągłych i kobiecych kształtów. Na okładce, opatrzonej tytułem „Prawdziwe kobiety”, naga Huffine z pewnością siebie demonstruje bujny biust i uda, krągłe ciało, nie ukrywając fałdek tłuszczu, dość naturalnych w pewnych pozycjach ciała. Dobrze by było, żeby każda, podobna do niej kobieta, demonstrowała swoją nagość z podobną dumą, zamiast wstydzić się, że nie przypomina w niczym chudych modelek.

Reklama

Jak Wam się podoba okładka? Którą nagość wolicie? „Prawdziwą”, z naturalnymi krągłościami, czy plasującą się w kanonie urody lansowanym na wybiegach? Piszcie!

"Prawdziwa kobieta" - tak zostało zatytułowane zdjęcie na okładce magazynu "S Moda" / Media