Modne nawet na targu: Kasia i Małgorzata Tusk

| Aktualizacja:

Czy to Mediolan, czy jedynie sopocki warzywniak, modny strój być musi - tak przynajmniej uważa córka premiera. Katarzyna Tusk wybrała się z mamą na bazar w kreacji jak z żurnala, słonecznych okularach, wielkiej czapie i ciepłych rękawiczkach.

wróć do artykułu
  • ~s
    (2011-12-06 18:27)
    jak doły sięgają gór ???
  • ~Karolina
    (2011-12-07 00:57)
    Czemu się o niej tak dużo pisze??? To panna nikt!
    Co mnie obchodzi jak się ubiera kupując warzywa.
    A ten jej blog denne głupoty. Bleeee
  • ~adam
    (2011-12-07 07:20)
    A na straganach tego dnia sprzedawali BOR-owcy, hahahaha
  • ~WIT
    (2011-12-07 06:42)
    Do CO WY WYPISUJECIE: A o tych burakach z Warszawy to było SUPER!!! Proszę o jeszczę!!! POZDRAWIAM!!!
  • ~kasienka----asienka
    (2011-12-07 06:39)
    Ale tez "zurnal"... wiocha i bezguscie.
  • ~DinX
    (2011-12-07 02:16)
    Kasia T. jest naturalna - prostytutki od Alexa u nas dokładnie tak ubrane chodzą z siedziby na zakupy...
  • ~psycho log
    (2011-12-07 02:03)
    Ludzkie kobitki.
    Chodza wsrod ludu i sie nie boja.
  • ~arbiter elegantiare
    (2011-12-07 01:06)
    Głosuję na PiS, totalnie nie zgadzam się z PO, nie lubię Donalda Tuska ale nie przeszkadza mi to obiektywnie przyznać, ze Kasia Tusk jest SEXY! I co z tego, że bazar?! Jak ma chodzić?! W worek kartofli ubrana? Nie słyszałem, żeby zabierała głos w polityce, póki co jej największą wadą jest, że jest córką premiera [którego powtarzam nie znoszę] ale dlaczego ma nie korzystać z okazji, skoro ma swoje 5 minut [Kasia] - tym bardziej, że to w dziedzinie całkowicie neutralnej, a do tego ma talent. Fajnie się ubiera. Jestem za! :)
  • ~Edek
    (2011-12-07 00:47)
    Też już nie macie o tym pisać, a Kasia normalnie ubrana, żadne wielkie halo... Nie róbcie z igły widły, a lepiej zajmijcie się problemami polaków, a nie zakupami rodziny premiera.
  • ~pamela
    (2011-12-07 07:23)
    do roboty lenie śmierdzące, pracować do 67 lat!!! A nie się POkazywać, te swoje pyski zakazane, wystarczy jak tego rudego szczura co chwilę POkazują w telewizji jak cos bełkocze PO mrysze! Znalazły sie paniusie gów___o wiedzące i gów___o wiedzące! A synalek redaktorek żydowskiej gazety z bożej łaski gdzie się zagubił? Czy może znów jest za nasze pieniądze w Chinach? Śmieszny specjalista od kolei, dlatego ta kolej w POlsce umiera bo takie ofermy się tą koleją zajmują w POlsce! Jak was widzę zblazowane krowy u władzy to mi się płakac chce!!
  • ~kokoszka
    (2011-12-07 00:37)
    Pracują na straganie?
  • ~CO WY WYPISUJECIE
    (2011-12-06 23:44)
    CO WY WYPISUJECIE. WCZORAJ U TEJ STARSZEJ KUPILEM PIETRUSZKE, MARCHEWKE, ZIEMIAKI I BURAKI, A MLODSZA MI POTEM WSZYSTKO ZANIOSLA DO SAMOCHODU. BYLY BARDZO ZMARZNIETE STOJAC CALY DZIEN ZA TYM STRAGANEM. MOWILI COS O JAKIM DONKU CO MIAL STAC Z NIMI ALE PO NOWY TOWAR POJECHAL. POWIEDZIALY ZE DO WARSZAWY BO TAM BURAKI TANIE.
  • ~Zdzislaw Kukula kukula@shaw.ca
    (2011-12-06 23:28)
    trzeba byc mocno ************* by w takich szpilkach latac na zakupy do warzywniaka ...
  • ~Ania
    (2011-12-06 22:56)
    Nudny artykuł .
  • ~murgrabia
    (2011-12-06 22:46)
    z zurnalu chyba, miodka musze sie zapytac, chyba, ze jest ktos zorientowany na forum
  • ~Pinkie
    (2011-12-06 22:37)
    Poszły sprawdzić ceny, bo donek opozycji nie wierzy wysłął więc swoje baby.
  • ~fakt
    (2011-12-07 10:32)
    takie próżne jak tusk = żygać się chce
  • ~jurko gagarin
    (2011-12-07 08:49)
    a PO czemu dzis jajca ??

    Te baby z 'zurnalu' - buhahaha - widocznie nie maja sie gdzie POkazac, to wybraly ...targ!

    PRZEKUPY!!
  • ~j-23
    (2011-12-06 22:21)
    czym one handluja-pietruszka?w Polsce tak zle?!!!rewelacyjne zdjecia -viva propaganda-w przyszlosci w rzezni- beda same bydlo rozbierac !!!wspaniale!!!
  • ~przywalmi
    (2011-12-07 14:43)
    A tu oczywiście przypadkowo zakupy na tym samym bazarku robili fotorepor-
    terzy kilku tabloidów i pstryk.
    Ale sensacja, Naród się cieszy, że nie tylko on chodzi z siatami.
    Tuskowe kobiety powinny jeszcze gdzieś zanurkować może znajdą jakieś
    starożytne amfory.
    Czy naprawdę jesteśmy już tak beznadziejni, że można nam wcisnąć każdy
    bajer ?
    a może gościu ma straganik na bazarku i do szczypiorku sobie trochę dorobił