Modne nawet na targu: Kasia i Małgorzata Tusk

| Aktualizacja:

Czy to Mediolan, czy jedynie sopocki warzywniak, modny strój być musi - tak przynajmniej uważa córka premiera. Katarzyna Tusk wybrała się z mamą na bazar w kreacji jak z żurnala, słonecznych okularach, wielkiej czapie i ciepłych rękawiczkach.

wróć do artykułu
  • ~bibi
    (2011-12-06 12:57)
    Małgorzata Tusk jest bardzo "swojska" i budzi niekłamaną sympatię.
  • ~Marq
    (2011-12-06 18:06)
    To fakt...pani Tusk sprawia wrazenie milej i bezpretensjonalnej osoby.
  • ~mimi
    (2011-12-06 18:15)
    Faktycznie , tekreacje tylko na bazar.
  • ~tylko pytam
    (2011-12-06 18:18)
    Co???

    Takie 'chrabiny' i PO targach???

    Biedronka juz nieaktualna???
  • ~Marzena P.
    (2011-12-06 18:25)
    Obie są modne, ale to jedyne co mają. Mózgów im brak, a to chyba cenniejsze, nieprawdaż? Że ta Kasia jest debilem, to widać na pierwszy rzut oka, odzywać siejuz nei musi, okazywać dyplomu prywatnej uczelni też nie. Debilątko skupione na sobie, wyglądzie. Płycizna aż piszczy. A mamusia tuskowa, to taka... ciipa zdominowana przez swojego von donalda.
  • ~s
    (2011-12-06 18:27)
    jak doły sięgają gór ???
  • ~dzis
    (2011-12-06 18:38)
    jaka pokazówka!!! Jaka swojska!!! robi zakupy na bazarze,a ustwieni fotografowie robia zdjęcia do gazet,zeby kolejny rok oglupiac ten naród
  • ~gucio
    (2011-12-06 18:54)
    Co za tandeta. A czy wszystkie warzywa na tym targu zostały porządnie umyte przed kręceniem tej pokazówki? A może niektóre warzywa zostały lekko podmalowane - to tak aby wszystko ładnie się prezentowało na zdjęciach.
    Czysta komuna (jeśli chodzi o propagandę).
  • ~laki
    (2011-12-06 18:58)
    Żyją z podatków płaconych przez Polaków, czyli na koszt Polaków.
  • ~q
    (2011-12-06 18:58)
    ale pieprzycie.. zal
  • ~ups
    (2011-12-06 18:58)
    co przedawały?
  • ~mamusia
    (2011-12-06 19:00)
    Dajcie im spokój, czy to ich wina że mają takie coś za męża i ojca? Kiedyś może to był człowiek, ale dziś kukiełka, robot, wytwór Ostachowicza z wilczymi zakłamanymi oczami. Mowa ciała wyćwiczona ale oczy zimne jak grób.
  • ~jan byl jasiem
    (2011-12-06 19:05)
    Bydlaki od pie**olcie sie od rodziny Pana Tuska !!!
  • ~Ania
    (2011-12-06 19:10)
    Szkoda że nie używają koszyka lub ekologicznej torby na zakupy reklamówki są juz niemodne i wręcz obciachowe Wstyd
  • ~drygent
    (2011-12-06 19:10)
    a po co jej okulary jak slonca nie ma?
  • ~wdc
    (2011-12-06 19:21)
    Bydlaki od pie**olcie sie od rodziny Pana Tuska !!! - przypier...cie się do rodziny kaczyńskiego...

    szkoda słow
  • ~talking heads
    (2011-12-06 19:25)
    to podlizywanie się mediów do nich jest żałosne. droga redakcjo, napiszcie do nich list miłosny. wszystko dlatego, że nazywają się Tusk. a pani Marta Kaczyńska z definicji nie może wyglądać dobrze i wszystko co robi jest kontrowersyjne. żenada
  • ~wdc
    (2011-12-06 19:38)
    E tam !!! Wyglądają ubogo !!!
    Rosjanki na bazar PO kartofle chodzą w norkach i karakułach !!!
    A u nas bida w paltociku i nędza w kurteczce !!!
  • ~vh
    (2011-12-06 19:40)
    okulary bo pewnie ojciec dal jej po pysku za to ze jest puszczalska...
  • ~Aletto
    (2011-12-06 19:40)
    Tusk to gnida !!!