Modne nawet na targu: Kasia i Małgorzata Tusk

| Aktualizacja:

Czy to Mediolan, czy jedynie sopocki warzywniak, modny strój być musi - tak przynajmniej uważa córka premiera. Katarzyna Tusk wybrała się z mamą na bazar w kreacji jak z żurnala, słonecznych okularach, wielkiej czapie i ciepłych rękawiczkach.

wróć do artykułu
  • ~Jack
    (2011-12-10 21:07)
    Wyglada bardzo fajnie .
  • ~ambasadorka
    (2011-12-08 15:04)
    czy to ta czapka z "Flesza"?
  • ~N Y.
    (2011-12-07 19:23)
    Wyglada slicznie ma bardzo ladne kozaczki czy butki nic do zarzucenia.
  • ~Kazimierz
    (2011-12-07 17:37)
    Ciekawe, kiedy bezrobotna p. Małgorzata zacznie jakąkolwiek pracę albo zrobi coś pożytecznego dla innych?
  • ~CIEKAWE PO ILE MAJA BURAKI
    (2011-12-07 17:09)
    CIEKAWE PO ILE U NICH SA BURAKI. TA MLODSZA WYGLADA NA BARDZIEJ CWANA W CENACH BO NA OKULARACH I OBSASACH ZA STRAGANEM STOI.
  • ~Wiocha
    (2011-12-07 17:01)
    Kicz i tandeta ale to normalka w tej rodzince, ciekaw czy coreczka tez tak pieknie wymawia literke r jak jej tatus?.
  • ~GOŚĆ
    (2011-12-07 15:35)
    myślałem że,tam sprzedają tylko tam pasują
  • ~przywalmi
    (2011-12-07 14:43)
    A tu oczywiście przypadkowo zakupy na tym samym bazarku robili fotorepor-
    terzy kilku tabloidów i pstryk.
    Ale sensacja, Naród się cieszy, że nie tylko on chodzi z siatami.
    Tuskowe kobiety powinny jeszcze gdzieś zanurkować może znajdą jakieś
    starożytne amfory.
    Czy naprawdę jesteśmy już tak beznadziejni, że można nam wcisnąć każdy
    bajer ?
    a może gościu ma straganik na bazarku i do szczypiorku sobie trochę dorobił
  • ~Zuza
    (2011-12-07 14:27)
    A tu oczywiście przypadkowo zakupy na tym samym bazarku robili fotorepor-
    terzy kilku tabloidów i pstryk.
    Ale sensacja, Naród się cieszy, że nie tylko on chodzi z siatami.
    Tuskowe kobiety powinny jeszcze gdzieś zanurkować może znajdą jakieś
    starożytne amfory.
    Czy naprawdę jesteśmy już tak beznadziejni, że można nam wcisnąć każdy
    bajer ?
  • ~ARMEN
    (2011-12-07 14:19)
    ŚWIĘTA IDĄ, TO JUŻ NIE DŁUGO. Z ROKU NA ROK SMUTNIEJSZE, BO STÓŁ CO RAZ TO UBOŻSZY, PREZENTÓW DLA RODZINY NIE BĘDZIE. CIĄGŁY BRAK PIENIĘDZY ,STRACH PRZED PRZYSZŁOŚCIĄ, BRAK POCZUCIA BEZPIECZEŃSTWA, SMUTNE ŻYCIE. A WY , CO NAM TU OPISUJECIE? I PO CO NAM TAKIE ARTYKUŁY? A MOŻE CELOWO, BO MOŻE CHCECIE WZBUDZIĆ W LUDZIACH POCZUCIE KOMPLEKSU MNIEJSZOŚCI??? JEŚLI TAK, TO NAWET NIEŻLE WAM TO WYCHODZI.
  • ~BLAZENADA
    (2011-12-07 13:27)
    PRZECIEZ ONE PRACUJA NA STRAGANIE. WYGLADAJA JAKBY ZNALY SIE NA BURAKACH.
  • ~małgorzata
    (2011-12-07 13:07)
    Polon,mam znajomą która dowiedziała się od męża że woli kolegę ,na moje pytanie że mają przecież dwójkę dzieci ,odpowiedziała ze dwa razy to on mógł.Teraz o wielu parach tak mogę powiedzieć i to z samej rządowej góry
  • ~Polon
    (2011-12-07 12:14)
    Gdy prezesa pytaja o jego zycie seksualne to lubi odwrocic kota ogonem.

    :-)
  • ~Polon
    (2011-12-07 12:13)
    A kot Alik zdechl
  • ~BABS
    (2011-12-07 12:13)
    TO JEST WSTYD ZEBY TAKI ARTYKOL NAPISAC;

    JA TEZ MAM TAKI STROJ I KAZDA KOBIETA NA ZACHODZIE
    W TEJ POLSCE SA SAMI DEBILE POLITAÝKA I NA DOKLADKE PRASA
    ACH OKULARY NOSZE BO JEST DZIENNIE SLONCE A POZATYM DBAM O MOJE
    OCZY
  • ~fakt
    (2011-12-07 10:32)
    takie próżne jak tusk = żygać się chce
  • ~GAG
    (2011-12-07 09:37)
    PISDZIELCE WYZYWAJCIE ŻONE SWOJEGO PSYCHICZNEGO WODZA JAROSŁAWA CZYLI ALIKA...PISDZIELEC=TALIBAN
  • ~jurko gagarin
    (2011-12-07 08:49)
    a PO czemu dzis jajca ??

    Te baby z 'zurnalu' - buhahaha - widocznie nie maja sie gdzie POkazac, to wybraly ...targ!

    PRZEKUPY!!
  • ~pamela
    (2011-12-07 07:23)
    do roboty lenie śmierdzące, pracować do 67 lat!!! A nie się POkazywać, te swoje pyski zakazane, wystarczy jak tego rudego szczura co chwilę POkazują w telewizji jak cos bełkocze PO mrysze! Znalazły sie paniusie gów___o wiedzące i gów___o wiedzące! A synalek redaktorek żydowskiej gazety z bożej łaski gdzie się zagubił? Czy może znów jest za nasze pieniądze w Chinach? Śmieszny specjalista od kolei, dlatego ta kolej w POlsce umiera bo takie ofermy się tą koleją zajmują w POlsce! Jak was widzę zblazowane krowy u władzy to mi się płakac chce!!
  • ~adam
    (2011-12-07 07:20)
    A na straganach tego dnia sprzedawali BOR-owcy, hahahaha