Pomocą dla kobiet, które wiecznie nie wiedzą, co na siebie włożyć, ma być serwis Superbabka.pl - wirtualna szafa skrojona na miarę, w której każda pani znajdzie coś dla siebie.

Reklama

Każda użytkowniczka, po dokonaniu rejestracji będącej dokładną analizą jej urody i wymiarów, otrzymuje propozycje gotowych zestawów garderoby pasujących do jej typu figury oraz charakterystycznych cech wyglądu. Ponadto, każda z pań ma możliwość skorzystania z porad stylistek, poszerzenia swojej wiedzy dzięki zamieszczonym blogom modowym, tworzenia własnych zestawów stylizacyjnych oraz korzystania z aplikacji Wirtualna Szafa i Przymierzalnia.

Pomysłodawczynią i założycielką serwisu jest Nina Wieczorek, która przez kilka lat pracowała jako prawniczka w londyńskim City. Kalendarz wypełniony po brzegi i brak czasu na zakupy stał się iskrą rozpalającą pomysł na ten portal.

- Pracując po kilkanaście godzin dziennie, często przez siedem dni w tygodniu, nie ma się czasu na zakupy i śledzenie modowych trendów. Poszukując inspiracji w sklepach internetowych, napotykałam typowy dla wielu kobiet problem z wyborem ubrań i dopasowaniem ich do swojej sylwetki - przyznała Nina Wieczorek.

Ta wirtualna szafa, opiera się nie tylko na trendach, ale przede wszystkim analizie. Jej zawartość regularnie się zmienia. Zaprezentowane w niej produkty różnych marek można kupić w serwisie tylko przez siedem dni.

Dobra szafa to wirtualna szafa - w niej znajdziesz swoje zakupy. Możesz ją zawsze przeglądać i tworzyć nowe dopasowania, a dzięki aplikacji na telefon można mieć ją zawsze pod ręką.

- Kobieta każdego dnia musi podejmować modowe wybory, mimo że nie ma na nie wiele czasu. Mam nadzieję, że mój portal ułatwi paniom te decyzje. Superbabka.pl to nie sklep internetowy, to serwis doradczy - podkreśla Wieczorek.