Wielkie stylowe wpadki w polskiej polityce

| Aktualizacja:

Wielka polityka to też wielka moda. Dyplomatyczny protokół, etykieta oraz zwykłe zasady dobrego smaku bezwzględnie obowiązują polityków i ich małżonki. A jednak z tym protokołem i smakiem bywa bardzo różnie… Zobacz najbardziej spektakularne i szeroko komentowane stylowe wpadki w polskiej polityce.

wróć do artykułu
  • ~kronikarz
    (2010-07-16 08:14)
    Dlaczego zdjęcia ilustrujące pojawiają sie raczej przyoadkowo ?
    shedows, spoko. Ukaże się kilka artykułów o współczesnych tendencjach w modzie, profesor Bartoszewski nazwie tych, którym pani K. sie niepodoba - knurami uprawiającymi nekrofilię - i zaraz przeczytasz artykuły chwalące subtelną urodę pani płezydentowej, ze już o walorach intelektualnych nie wspomnę...
    Swoją droga - zwróćcie uwagę, jak bardzo PO szkodzą świństwa, które kiedyś sama wyrządziła. Kpiono z urody śp. Marii Kaczyńskiej - mamy teraz kaszalota. Kpiono z rzekomych wpadek Kaczyńskiego - teraz trzeba dawać Bronkowi antywpadowska ochronę i pilnować, aby przypadkiem ust nie otworzył. "Profesor" nazwał odwiedziny grobu śp. Lecha w dniu jego urodzin nekrofilią - a jak zatem nazwać wizytę Bronka w domu Blidy dwa dni przed wyborami ?
  • ~Andy
    (2010-07-15 11:56)
    Dobrze, że Jarek nie wygrał, bo prowadzałby się na salony z Alikiem
  • ~atleta
    (2010-07-12 01:20)
    Wszystkie pierwsze damy maja swoj urok.Pani Kwasniewska jako jedyna mogla promowac urode Polek za granica..Pani Anna musi troszeczke "zadbac " o siebie.Musi byc dieta i to scisla + cwiczenia i gimnastyka.Proponuje zatrudnic pana Pudzianowskiego .
  • ~akocór
    (2010-07-11 07:02)
    bełkot, a nie artykuł
  • ~k
    (2010-07-11 00:50)
    a można by ten artykuł po polsku zamieścić? bo czytając te %$#$$#%%$&&^% to nic nie kumam
  • ~POLONIA
    (2010-07-10 18:27)
    Inteligencja sowiecko-PRL-owska !!! tak nas historia potraktowala -ze autorytetami sa komunistyczno-kolaborancke nazwiska jak Miler czy Kwasniewska...lub artykuly neo-komunisty Michnika z Gazety wybiorczej !!! Panie Michnik -IPN wystapil o deportacje brata skazanego za wyroki na POLSKICH PAtryjotach po 2 wojnie!!??? ( ..mlodziezy -uczcie sie historii bo inaczej jestescie manipulowani przez media i pseudo programy wyborcze-tak poznacie patriotow a nie ludzi np. z WSI UB itp...)
  • ~Aja
    (2010-07-10 15:32)
    najlepsza była Maryśka z reklamówką, zapomnieliście?
  • ~shedows
    (2010-07-10 12:32)
    Każdy jest jaki jest ale jak Bronek wyda na fachowców (wizażystki, fryzjerki itp. ) z 15000 to i z kaszalota zrobią damę
  • ~misia
    (2010-07-10 11:41)
    komorowska -hm znowu trafiła nam się pierwsza dama o posturze zon dawnych pierwszych sekretarzy,full wypas
  • ~Ali Baba
    (2010-07-10 08:57)
    A kiedy napiszecie o długu Polski który zwiększa się o 10 % rocznie ?
  • ~dzidka
    (2010-07-10 06:34)
    królowej baleronów, byłej hrabiny nic nie przebije. Millerowa przynajmniej ładna i zgrabna jest.