Dołącz do grona znanych osób i zrób zakupy tam, gdzie Anna Popek i Beata Sadowska. Znana dziennikarka poleca przykładowo shopping w Mediolanie. Jak mówi: "Nie podróżuję wyłącznie dla shoppingu, szkoda by mi było włoskich klimatów, fajnej kolacji z owocami morza, braku pośpiechu. Lubię łączyć jedno z drugim. I lubię tę mediolańską mieszankę tradycji i nowoczesności: starych budynków i centrum biznesu. To jedno z takich miejsc, do których staram się wracać raz, dwa razy w roku".

Reklama

POWRÓT Z WYPCHANYMI WALIZKAMI

Gdy już uda jej się znaleźć czas na wyjazd, odwiedza zawsze outlet Marni, który uwielbia za : "fantazję, niestandardowe rozwiązania, freakowe buty i genialne dodatki".

Potem wybiera się do outletów multibrandowych (l”Emporio Isola – Via Prina 11; DMAGAZINE Outlet – Via Montenapoleone 26), gdzie można znaleźć płaszcz Burberry za 100 euro albo sukienkę Valentino w podobnej cenie.

Jeśli jeszcze ma wolne ręce i pieniądze na koncie, trafia także do 10 Corso Como, czyli concept store’u z konceptem. Jak mówi Sadowska: "Ogród z kawiarnią, restauracja, galeria (fotografia i design), butik z wybranymi rzeczami z najnowszych kolekcji najlepszych światowych projektantów, akcesoria, kosmetyki, księgarnia. Czyli to, co dwie siostry Carla Sozzani (właścicielka) i Franca Sozzani (naczelna włoskiego Vogue’a od ponad 10-ciu lat) lubią najbardziej".

Teraz ty też możesz robić zakupy w miejscach, gdzie robią to gwiazdy, bo strona podaje adresy ciekawych lub ukrytych sklepów na całym świecie. W Azji, Europie i Ameryce. Adres może dodać każda zalogowana osoba, nie tylko taka znana z pierwszych stron gazet.

Tam można wymienić się tajnymi sklepami, skomentować cudze propozycje, i pochwalić się co udało nam się wyszperać podczas wakacyjnych wojaży.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz TU