• ~Kitka
    (2012-07-25 17:31)
    Ja często zjadam kilo czereśni na raz... :(
  • ~gsdgsdgsd
    (2012-07-25 17:40)
    Owoców możecie jeść ile chcecie. Nie można przytyć od owoców. Tyje się wyłącznie od jedzenia MIĘSA. Inne pokarmy nie są przyswajane nawet w 20%. Np. czereśnie są przyswajalne sumarycznie w około 9% ... resztę wydalacie. Należy dodać do tego że przyswojenie 1 kg czereśni pochłania z organizmu więcej kalorii niż jest w tym 1 kg czereśni. To tak jak z zimną wodą, każda wypita szklanka zużywa około 50 kalorii ... tak, tak ... szklanka zimnej wody ma UJEMNĄ ILOŚĆ KALORII.
  • ~pijak
    (2012-07-25 17:52)
    Wódka ma tysiace kalorii, wypijam 0,75 litra dziennie i nie tyję!
  • ~Hedonistycznezero
    (2012-07-25 18:23)
    Brawa dla pijaka! trzeba wspierać takie zamierające postawy!
  • ~Izz
    (2012-07-25 18:52)
    Autora tego artykulu nalezy szybko doksztalcic, jego wiedza na temat wartosciowych skladnikow w wymienionych owocach jest zerowa. Czy ktos sprawdza rzetelnosc artykulow?
  • ~dżonyłoker
    (2012-07-25 19:58)
    Jeżeli tyje się wyłącznie od mięsa, co czemu wegetarianie Richard Dean Andersson
    i Steven Seagal wyglądają jak wyglądają ?
  • ~Bolo
    (2012-07-25 20:07)
    ~dżonyłoker2012-07-25 19:58
    Dawno nie widziałes Seagala. Obecnie wygląda na ciężko chorego...
  • ~JOLA
    (2012-07-25 21:51)
    Wszystkie te artykuły są gie.. warte
  • ~sokular
    (2012-07-26 08:58)
    Banany,winogrona,słodkie jabłka,rodzynki to podstępne bomby kaloryczne.
  • ~he
    (2012-07-26 22:29)
    gsdgsdgsd masz racje
    a te kalorie podane z poszczególnych owoców to suche informacje wycięte z jakiś opisów
  • ~Critias
    (2012-07-27 10:21)
    Autor jest kretynem jezeli uwaza, ze od kalorii zawartych w owocach sie tyje. Tak myslano pod koniec XX wieku.
  • ~jolanta
    (2012-07-29 10:57)
    Tyle ze owoce sa o niebo zdrowsze od slodyczy i potrzebne dla organizmu.
  • ~Pio13
    (2012-08-17 08:17)
    Uffff. Dobrze, że to tylko kalorie a nie KILO kalorie ;) Przypominam, że dzienna norma to 2000 0000 cal.
  • ~GD
    (2012-10-18 11:28)
    ale bzdury, potem ludzie się tego naczytają o stosują cudowne wskazówki, nie mające nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem. Tak! żryjcie cukierki zamiast banaów!
  • ~mrowka
    (2012-11-03 21:22)
    owoce to pyszne i bardzo zdrowe jedzenie a ci co mysla ze jedzac samo mieso i inne bialka schudna niech pomysla o swoich nerkach. One tego nie zniosa. pozatem nawet drapiezniki jedza ziola i owoce. One wiedza co robia.