Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Garść ważnych powodów, dla których warto jeść kasze

4 maja 2015, 09:03
Kasza to nic innego jak pozbawiona łuski, jadalna część nasion zbóż. Najpopularniejsze rodzaje powstają z ziaren gryki, jęczmienia, pszenicy i prosa. Tym, co sprawia, że na długo zaspokaja nasz apetyt jest duża zawartość skrobi. Niemniej jednak wysoka kaloryczność nie oznacza, że negatywnie wpływa ona na sylwetkę.
Kasza to nic innego jak pozbawiona łuski, jadalna część nasion zbóż. Najpopularniejsze rodzaje powstają z ziaren gryki, jęczmienia, pszenicy i prosa. Tym, co sprawia, że na długo zaspokaja nasz apetyt jest duża zawartość skrobi. Niemniej jednak wysoka kaloryczność nie oznacza, że negatywnie wpływa ona na sylwetkę. / Shutterstock
Kasza, choć znana od niepamiętnych czasów, stanowi o tyle rewolucyjny produkt, że łączy w sobie najważniejsze auty wysokojakościowej żywności. W zdrowy sposób nasyci apetyt, nie obciążając układu pokarmowego zadba o piękną linię, a także poprawi wydolność naszego organizmu. O tym, jak włączenie do codziennego menu dań obfitujących w ziarna kaszy może zmienić życie, opowiada Katarzyna Wysocka - doradca dietetyczny i trenerka fitness, ekspert marki Halina.
Reklama
Reklama
Tematy:
kuchnia kuchnia i przepisy kasza zdrowa żywność dieta
Reklama

Komentarze (1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • jot
    2015-05-04 14:11
    To nie artykul lecz jakis belkot opatrzony zdjeciami.
    0
    zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama