Reklama
Reklama
Reklama

Już się nie nabierzesz! 5 mitów na temat warzyw i owoców

Mit nr 1: Kartofle tuczą
Mit nr 1: Kartofle tuczą / Shutterstock
Czy w cytrusach znajdziemy najwięcej witaminy C? Czy ziemniaki są tuczące? I czy połączenie pomidora z ogórkiem wyjdzie nam na zdrowie? Chociaż powszechnie wiadomo, że warzywa są cennym składnikiem naszej diety, na ich temat krąży wiele sprzecznych informacji. Wspólnie z ekspertami Krosargo postanowiliśmy uporządkować wiedzę i obalić kilka żywieniowych mitów.
Reklama
Reklama
Tematy:
warzywa kuchnia i przepisy dieta owoce kuchnia
Reklama

Komentarze (2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • autor
  2015-02-05 10:23
  bdb słaby artykuł
  0
  zgłoś
 • Sara
  2015-02-04 17:59
  Każdego dnia nowa sensacja, wczoraj owoce i warzywa, to samo zdrowie, dziś są niezdrowe. Jeszcze nie tak dawno można było jeść najwięcej 2 jaja na tydzień, ponieważ były niezdrowe, dziś można je jeść bez ograniczeń, wczoraj mleko to samo zdrowie, dziś to kazeina.. I takich przykładów można podać bez liku. Można od tego dostać zawrotu głowy.Gdyby ktoś wynalazł optymalną i najzdrowszą dietę dla człowieka z różnej strefy klimatycznej i grupy wiekowej, to zapewne dostałby Nobla, póki co moja recepta jest następująca, jedzmy mało ale często i różnorodnie. Dogadzajmy sobie. Dotleniajmy organizm, utrzymujmy kondycję fizyczną i psychiczną, W zależności od sprawności fizycznej i wieku, ćwiczmy, spacerujmy, czytajmy, często się śmiejmy i bądźmy dla siebie życzliwi.
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama