... Zdjęcia zachwycających słodkości - dzieł zdolnych i zdeterminowanych do efektywnego wypełnienia czasu internautów - szczególnie przed świętami "zalały" Instagram. W tym czasie ludzie chwalili się przede wszystkim wypiekami wielkanocnymi, ale w Sieci nie brakuje także fotografii dokumentujących przyjęcia urodzinowe, w których główną rolę - czasami może się nawet wydawać, że ważniejszą niż solenizant - odgrywają przepiękne torty.

Reklama

Patrząc na zdjęcia, o których mowa, można wręcz stwierdzić, że w trudnym czasie izolacji świętowanie różnych ważnych okazji przybrało na sile, a ludzie chętniej umilają sobie czas właśnie kameralnymi - lub z udziałem gości online - obchodami swoich prywatnych świąt. Słodkości są punktem obowiązkowym tej celebracji.

Choć oczywiście wspaniale jest spełniać się jako mistrz cukiernictwa i móc chwalić się dziełami własnej produkcji, mniej uzdolnieni w tym kierunku internauci też mogą zaistnieć w Sieci jako królowe i królowie słodkości i zamieszczają zdjęcia kupionych online - dowolnie spersonalizowanych, perfekcyjnie dopasowanych do wymagań klienta, oryginalnych i skutecznie przyciągających wzrok.

Co powiecie np. na takie cudeńka?