Mocno opalony 47-letni piekarz i cukiernik o niebieskich oczach - mimo dość pokaźnego brzucha - zawojował w ostatnim czasie niewieście serca. Podobno jego największy urok tkwi nie w siwej, dość krótko przystrzyżonej brodzie, lecz w niespotykanie zmysłowym sposobie, w jaki wyrabia ciasto do najróżniejszych rodzajów chleba oraz deserów.

Reklama

Oprócz legionu wiernych wielbicielek śledzących każdy kolejny odcinek, przysporzył sobie też spore grono przeciwników, nazywających audycję "porno cukiernią". Na razie na korzyść Hollywooda przemawia wysoka oglądalność jego poniedziałkowych programów, nadawanych o godzinie 20.30, która przekracza 2,4 miliona brytyjskich widzów.

Po każdym z nich fanki mistrza kuchni dzielą się swoimi żywiołowymi spostrzeżeniami na portalach społecznościowych i forach internetowych. Wiele z nich nie ukrywa, że jest w nim zakochana i nie może oderwać wzroku od ekranów telewizorów. Zapewne na taki poziom adoracji piekarza wpływ ma tło muzyczne w postaci romantycznych piosenek, niejednokrotnie pełnych erotycznych odniesień.

Jednak zakochane na zabój panie muszą mieć świadomość, że Paul Hollywood ma żonę Alexandrę oraz 11-letniego syna. Sam zainteresowany nie ukrywa niezadowolenia z faktu, iż częściej mówi się w odniesieniu do niego o seksapilu, niż o jakości przepisów i sposobów przyrządzania chlebów i deserów.

Ale jednocześnie w jednym z wywiadów stwierdził bez cienia skromności: "Kiedy wyrabiam ciasto na chleb, wkładam w to całą swoją siłę i pracuję przy tym całym swoim ciałem. Poświęcam temu całą swoją uwagę, tak jakbym masował ciało pięknej kobiety, ugniatając je z wyczuciem i czułością".

>>> ZOBACZ RÓWNIEŻ!