• ~KRYSTEK
    (2019-07-29 17:48)
    CZYM ONA SIE PRZEPRACOWALA TYLKO GESTAMI IBUZIA I WY PROMUJECIE KOBIETE KTORA MA SLUZBE I WYGODNE ZYCIE I NA BUZI KREMY ODMLADZAJACE POLKI KTORE PRACUJA FIZYCZNIE LEPIEJ WYGLADAJA I SIE NIECHWALA I
  • ~Liddka
    (2019-07-30 04:37)
    Niezaleznie od tego , jakie ma sie nogi, zasada jest : im kobieta starsza , tym dluzsza spodnica, a nie odwrotnie, bo to wyglada groteskowo.
  • ~Tedix
    (2019-07-29 23:37)
    Nie no, co wy chcecie? Jak na 60 lat to wygląda lux. Wiele kobiet o połowę młodszych nie ma takiej figury...
  • ~Miso.,,,,,....,,,,....,,,,,,...,,,..,,
    (2019-07-30 01:29)
    Wiek emerytalny , to piękny wiek.
  • ~Dunia
    (2019-07-30 04:40)
    Na urlopie i na plazy dozwolone, na oficjalnych wystepach i w miescie raczej nie, no te szorty!
  • ~jesienna dama
    (2019-07-29 22:57)
    Trzeba umieć zaakceptować wszyskie "pory roku". Bez retuszu
  • ~Neseser sztuki
    (2019-07-29 17:45)
    I jak zwykle przygotowana jak do obsługi Konkursu Chopinowskiego.
  • ~Helios
    (2019-07-29 18:49)
    Stara rura. Na pewno spodoba się Macronowi z Francji. Tymczasem niech zajmie się ona lepiej swoimi wnukami.
  • ~Krystyna.z.Agencji:-)
    (2019-07-29 21:33)
    Torby na kolanach i wiszace podgardle to objawy starosci u kobiet.
  • ~Paniusia👢👜
    (2019-07-30 07:54)
    Jak na jej wiek, to niezle wyglada. To po pierwsze, po drugie , jest tyle mlodych tlustych, rozlazlych, niegustownie ubranych. Zycze wszystkim kobietom, zeby w wieku 60 lat tak wygladaly! Ja, jak prawie kazda kobieta, jestem czasami z siebie zadowolona, czasami mniej, ale wtedy kiedy mniej, to sie pocieszam tym, ze i tak lepiej wygladam, niz niejedna 30 latka. Wiec nie ma sie co tu nad ta pania pastwic.
  • ~Jancincin
    (2019-07-29 16:13)
    MAMO JA GŁUPEK KUP MI TRAMWAJ
  • ~Góral 😘
    (2019-07-30 06:51)
    Bardzo piękna kobieta
  • ~Babeczka 👠👜
    (2019-07-31 10:25)
    Mam kolezanke, chodzimy czesto razem na tance, ona jest ode o 6 lat starsza, ma jeszcze tyle energii, no i naprawde dobrze wyglada. Chodzimy do lokalu gdzie duzo mlodych mezczyzn, ale pod koniec imprezy nie mozemy sie od nich ********* tancza z nami i robia komplementy, a jeden to raz chyba sie we mnie zbyt zapatrzyl, bo chcial sie umowic, ja sie wystraszylaam i ucieklam. Innym razem, jeden mlodzieniec, chyba mlodszy od mojego syna gapil sie na mnie caly wieczor, w koncu mnie zaczepil i spytal: a ile ty masz lat, no bo ty tak tanczysz i figura ... , ja mu przerwalam i powiedzialam : chlopcze, chcesz zebym cie zaadoptowala, nie jestem zainteresowana, ja mam juz syna. No, to takie i inne przygody spotykaja " starsze" panie w kazdy weekend.
  • ~Sokular
    (2019-07-30 07:56)
    Wiara w siebie......czasem czyni cuda.Obecnie może ten temat warto odpuścić - wiek jest bardzo względny.......na ulicach można spotkać 4o-letnie staruszki gdy nie zadbały o siebie.Jednak zanim się coś odsłoni warto szczegółowo sprawdzić w lustrze..............niezależnie od peselu...........
  • ~MD
    (2019-07-30 06:35)
    Piękna jak zwykle, super przygotowana, jak zwykle. Każda kobieta powinna pięknie wyglądać .
  • ~ze Śląska
    (2019-07-30 07:51)
    To tylko u nas są takie DAMY !
  • ~Wa-wa
    (2019-07-30 12:18)
    Nigdy nie była zbyt ładna i ciągle ta sama fryzura, żadnych metamorfoz, nudna osobowość.
  • ~Babeczka 👠👜
    (2019-07-31 17:24)
    Trzeba swoje walory wyeksponowac a mankamenty zakryc, no i juz sie mlodziej wyglada, no pod warunkiem, ze sie te walory ma!
  • ~oddamy ja do muzeum
    (2019-07-30 11:59)
    Relikt z PRL.
  • ~Vito z Hiszpanii
    (2019-07-31 06:42)
    Moja zona ma 73 lata i wciaz wchodzi w swoje dzinsy jakie nosila majac 20-25 lat i wciaz ma wcieta talie i wspaniale zderzaki i gladka twarz.Szkoda,ze nie mozna tu wstawic zdjecia.Ale NIE ZRE i dba o siebie bardzo i rusza sie.