• ~führer z TVN
    (2018-09-11 00:17)
    Ale zodkiewka...a glowe ma jak skrzynka na listy.
  • ~Kanibal
    (2018-08-23 15:38)
    Jest jak gruba kaszana,na patelę z cebulą dla knibali staruszkę haha
  • ~amara
    (2018-08-22 09:42)
    Absolutny brak smaku!
  • ~Livia
    (2018-08-21 22:01)
    Pani Beato, trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść... Brak Pani smaku i umiaru,takie kreacje już nie na Pani wiek. Szkoda, że zapomniała Pani o poczuciu godności i własnej wartości.
  • ~Marian
    (2018-08-21 17:26)
    Tak to jest jak stare baby nie patrza w lustro!Cale szczescie ze nie bylo Rodowicz .Zta pania to dopiero obciach!
  • ~ koneser
    (2018-08-21 11:09)
    Nie prawie nic lecz cellulit i rozstępy.
  • ~Anatomii uczcie sie panowie
    (2018-08-19 22:37)
    Zgadza sie. narzady rodne kobiety nie zwisaja, wiec na dole nic nie ma co by bylo widac. Inaczej jest z syskami. Ale one nie zwisaja ponizej krocza.
  • ~E tam..,,,,,..,,,..,
    (2018-08-18 23:51)
    Jak Tina śpiewała do 80-siątki , to wszyscy się zachwycali, a tutaj ładna, młoda i zgrabna kobieta i się nie podoba. Cudze chwalicie swego nie znacie. Ważne ,że dziewczyna ma dorobek , urok osobisty i jest seksy. Nogi nie gorsze od Tiny, więc może śpiewać do 90-siątki. W Niemczech takiej nie ma , więc der Dziennik słusznie zazdrości .
  • ~Misio...,,,,,..,,..,,.,,,,.,
    (2018-08-18 22:43)
    Majtochy przecie ma , a der dziennik pisze ,że nie ma? Jak śpiewała - Piechotą do lata, to kochała ją cała Polska. Pewnie to ta sama Beata, więc stara miłość nie rdzewieje.
  • ~ki-bol
    (2018-08-18 20:11)
    a dlaczego nie "wystęPOwała" Puczy-Mucha ?
  • ~fan !
    (2018-08-18 17:12)
    Nigdy nie grzeszyła gustem !!!!!
  • ~PloTek
    (2018-08-18 15:36)
    No, ....jednak nie wyglądała. Bardzo ciekawa kreacja. Narzuta pięknie wymodelowana i z tyłu było rewelacyjnie. Przód-nogi ładne ale ogólne wrażenie estetyczne nieszczególne. Gdyby ta sukienka była nieco dłuższa, artystka wyglądałaby genialnie. A tak, mimo całej sympatii i szacunku do dorobku było ...niekoniecznie. co do brzmienia, to może to wina nagłośnienia, ponoć nie było dobre i wystąpiły w związku z tym trudności.
  • ~Donaldinio Adolfowicz Baizuo Tuskaczewskij
    (2018-08-18 14:19)
    kochanego ciała nigdy nie za dużo
  • ~marksizm kulturowy
    (2018-08-18 13:45)
    Lewacy zachwyceni. Wygląda rewelacyjnie.
  • ~NICpoń
    (2018-08-18 11:33)
    A, gdzie to tytułowe, nic?
  • ~amarekr
    (2018-08-18 10:38)
    co do wyglądu to nie będę oceniał ponieważ to nie podstawowe kryterium oceny artysty śpiewającego, natomiast co do samego śpiewania to po za małymi wyjątkami masakra, nie ta aranżacja do tego wieku, to co brzmiało wspaniale 30 lat temu to tera kiepsko dlatego albo coś do wieku i kondycji albo odpoczywamy a nie śpiewamy
  • ~Wikary .
    (2018-08-18 00:14)
    Dzieñ w którym się kogoś nie obrzyga to stracony dzień .Amen .
  • ~mkk
    (2018-08-17 22:16)
    Wyglada bardzo ładnie. I tak samo śpiewa. Brawo, pani Beato!Q
  • ~Damian
    (2018-08-17 21:19)
    Pani Beata jest wspaniała.
  • ~kama
    (2018-08-17 20:42)
    Nasze kochane zascianki sie odezwaly. To jej tusza i ona sie z nią dobrze czuje. Byloby dobrze żeby każdy spojrzał na siebie a potem oceniał. A może to zazdrość ....