• ~Walik
    (2018-01-20 10:56)
    Facetów to nie razi, ale pretensje, że są potem molestowane.
  • ~aa
    (2018-01-20 14:25)
    Piękna i to pomimo ponad 50-ciu lat!
  • ~q
    (2018-01-20 17:30)
    Majtek zapomniala zalozyc.W tym wieku to juz mozliwe
  • ~Nan
    (2018-01-20 19:55)
    Fajna dupcia😊
  • ~Ghg
    (2018-01-20 20:13)
    Ciekawe czy biali tez moga sobie organizowac nagrody tylko dla bialoskorych czy to juz wtedy rasizm by byl?!
  • ~Sebastian
    (2018-01-20 20:26)
    Nic tu nie pokazała nagiego.Nawet zapuściła i nie ogoliła futerka na łonie aby nie pokazywać nago.
  • ~Misio....,,..,
    (2018-01-20 21:11)
    Ja tam nic nie widzę, może jakieś zbliżenie kochany Dzienniku?
  • ~Rudy2701
    (2018-01-20 23:13)
    Nie mam nic przeciwko-50 lat i nadal niezły kociak.i stopy ma sexowne jeszcze,cała taka jest glamour :*
  • ~annna
    (2018-01-21 00:01)
    I po co to wielkie halo..mala co pokazac toi i pokazala .ale ta jest przynajmniej utalentowana aktorka baa gwiazda duzego formatu..polskie ,,gwiazdy puszczaja sie na lewo i prawo..cpunki i cichodajki a niejdnokrotnie alkoholiczki ale totalnie bez talentu....smiechu warte..hahhaha
  • ~Dawid
    (2018-01-21 01:15)
    Widać piczkę jak się przybliży.
  • ~www
    (2018-01-21 04:10)
    Wszystko mi się z d u p ą kojarzy.
  • ~Gibbon
    (2018-01-21 09:17)
    Śliczna!!!
  • ~Fan
    (2018-01-21 11:27)
    Jedna z tych kobiet, których uroda odbierają zdrowy rozsądek. Pamiętam film pt. Czekając na wyrok (Monsters Ball). Miała tam ok 35 lat. Jak zobaczyłem scenę miłości fizycznej to niemiłosiernie zbiłem niemca w hełm, jakbym miał 15 lat. Dobrze, że dziewczyny nie było wtedy w domu:)
  • ~mikron
    (2018-01-21 11:49)
    czyli i ona dolaczyla do #metoo
  • ~banjaluka
    (2018-01-21 15:11)
    żeby i inne pięćdziesiątki tak wyglądały , miło choćby popatrzeć .
  • ~Gemini
    (2018-01-21 16:45)
    Halle Berry jest bardzo sensualna i wysublimowana kobieta. I ta jej kreacja jak i ona sama nie budzą żadnych zastrzezen. O ile przyjemniej jest nią wzrok nacieszyć o tyle mieć odruch wymiotny patrząc na naszą rodzima ekshibicjonistke niejaka kiedyś piosenkarke Justynę Steczkowska która to bez prezencji iszyku niczym prostytutka wije sie gdziekolwiek się pojawi. Dno.
  • ~noICo
    (2018-01-21 18:25)
    mnie to nie razi
  • ~Babunia
    (2018-01-23 14:53)
    Ach , napewno ma takie "cialowe " majteczki. Macie niezdrowa wyobrazcie. A z drugiej strony napewno ubrala sie tak z zamiarem, zeby zwrocic na siebie uwaga, bo co to ona ostatnio grala ? Nie znam. Te babeczki najpierw prowokuja, chca wygladac superseksy, a potem narzekaja ze sa molestowane. Hollywoodu nigdy nie zrozumiem!
  • ~Zniesmaczony
    (2018-01-23 20:51)
    Starej babie odbija... :-(
  • ~ra
    (2018-01-24 07:52)
    Krzyzowka czarnego z bialym.

Może zainteresować Cię też: