• ~Krocz-Kroczyński
    (2018-11-09 14:21)
    Już blisko ale to jednak nie KROCZE.
  • ~Ałtorytet
    (2018-11-06 09:45)
    widze kreske, spuscilem sie!
  • ~Stylista
    (2018-11-05 17:49)
    Taka moda, nie poradzisz
  • ~Facet
    (2018-11-05 13:46)
    Na pewno ma takie koloru ciala majtki. Ale to zrobila specjalnie, zeby znowu o niej mowiono, jak juz kariera do d o o,o p y , to przynajmniej o d o o o o p ie sie mowi. Nastepna pustoglowa!
  • ~klop
    (2018-11-03 15:02)
    PO tylu latach krocze juz smierdzi mocznikiem.
  • ~lester
    (2018-11-02 15:12)
    popierwsze jest gwiazda kina I to duzego formatu ,jest piekna na swoje lata bo dba oto by nia byc,to jej priorytet,wydaje bardzo duzo na rozne odnowy swego ciala ,stac ja na to ,jest aktorka ,jest kobieta,jest bardzo atrakcyjna I fizycznie I takze bardzo inteligentna,ma swoje lata ,ale to nie zmienia rzeczy ze jest nadal westchnieniem dla mezczyzn ktorzy ja uwielbiaja
  • ~ENTER złośliwy
    (2018-11-01 21:42)
    Ma co pokazać to pokazuje . U tej tfu , posłanki Pawłowicz tego nie zobaczycie....
  • ~Gościu
    (2018-10-30 10:04)
    Dlaczego tylko na ściankach czy na dywanach te nagie krocza? Ludzie są już zneutralizowani i nie będą w szoku jak będzie to powszechne na ulicach. Celebrytki, Dziewczyny i Kobiety - zapraszamy was z nagimi kroczami na ulice.
  • ~DJ Cootshiapka
    (2018-01-24 12:17)
    Zawoalowany "bóbr" to żaden bóbr!Jako heteroseksualny mężczyzna-wzrokowiec jestem po prostu rozczarowany!
  • ~ra
    (2018-01-24 07:52)
    Krzyzowka czarnego z bialym.
  • ~Zniesmaczony
    (2018-01-23 20:51)
    Starej babie odbija... :-(
  • ~Babunia
    (2018-01-23 14:53)
    Ach , napewno ma takie "cialowe " majteczki. Macie niezdrowa wyobrazcie. A z drugiej strony napewno ubrala sie tak z zamiarem, zeby zwrocic na siebie uwaga, bo co to ona ostatnio grala ? Nie znam. Te babeczki najpierw prowokuja, chca wygladac superseksy, a potem narzekaja ze sa molestowane. Hollywoodu nigdy nie zrozumiem!
  • ~noICo
    (2018-01-21 18:25)
    mnie to nie razi
  • ~Gemini
    (2018-01-21 16:45)
    Halle Berry jest bardzo sensualna i wysublimowana kobieta. I ta jej kreacja jak i ona sama nie budzą żadnych zastrzezen. O ile przyjemniej jest nią wzrok nacieszyć o tyle mieć odruch wymiotny patrząc na naszą rodzima ekshibicjonistke niejaka kiedyś piosenkarke Justynę Steczkowska która to bez prezencji iszyku niczym prostytutka wije sie gdziekolwiek się pojawi. Dno.
  • ~banjaluka
    (2018-01-21 15:11)
    żeby i inne pięćdziesiątki tak wyglądały , miło choćby popatrzeć .
  • ~mikron
    (2018-01-21 11:49)
    czyli i ona dolaczyla do #metoo
  • ~Fan
    (2018-01-21 11:27)
    Jedna z tych kobiet, których uroda odbierają zdrowy rozsądek. Pamiętam film pt. Czekając na wyrok (Monsters Ball). Miała tam ok 35 lat. Jak zobaczyłem scenę miłości fizycznej to niemiłosiernie zbiłem niemca w hełm, jakbym miał 15 lat. Dobrze, że dziewczyny nie było wtedy w domu:)
  • ~Gibbon
    (2018-01-21 09:17)
    Śliczna!!!
  • ~www
    (2018-01-21 04:10)
    Wszystko mi się z d u p ą kojarzy.
  • ~Dawid
    (2018-01-21 01:15)
    Widać piczkę jak się przybliży.

Może zainteresować Cię też: