• ~Edward Sopot
    (2015-06-22 09:29)
    Oj tam , oj tam !
    Może po prostu nowe buty trochę przyciasne
    Wolę zdecydowanie taki obrazek , niż ten z p Kopacz z marynarką od garsonki o dwa numery za ciasną ! ! 1
    Podobnie warszawska bufetowa , strach o to czy guziki w marynarce wytrzymają

    A brodzik jest fajną elegancką kobietą !
  • ~ZbyszekD
    (2015-06-22 09:34)
    Luz - blues. Jak się siedzi dłuższy czas na krześle to trzeba się rozprostować. Ładnie może to nie wygląda, ale impreza była plenerowe i wtedy obwiązuje większa swoboda - prawie jak na grillu.
  • ~ding dong
    (2015-06-22 10:15)
    Co za KRETYN pisze to???

    Babka usiadla i zdjela buty - przeciez NIC nie pokazala!!!
  • ~opolanin
    (2015-06-22 11:05)
    ładne nogi,ładna sylwetka,ładne cycki.
    może banalna ale ładna kobita.
    co złego w tycb zdjęciuach?
    bo nie wiem
  • ~DZIKI
    (2015-06-22 11:50)
    Wąsata klępa!
  • ~O-livia
    (2015-06-22 12:20)
    No i co się stało? Komentator nigdy tak nie usiadł?
  • ~Piwowar
    (2015-06-22 14:10)
    Każdy kto był na tej imprezie i słuchał interpretacji utworu doskonale rozumie. Was tam nie było, nie wiecie nawet co i dlaczego czytała, bo gdybyście wiedzieli - nie pisalibyście takich głupot!!!
  • ~qwert2
    (2015-06-22 14:15)
    Niejedna zazdrosna chcialaby miec sylwetke jak Brodzik a niejeden facet wymienilby swoja na ten (lepszy) model!
  • ~Genitaliusz
    (2015-06-22 16:19)
    Oj oj zakisił bym ogóra z miłą chęcią.
  • ~xyz
    (2015-06-22 16:36)
    Fryzura do zmiany- koniecznie.
  • ~z
    (2015-06-22 18:03)
    jeśli impreza była na luzie to dlaczego ona miała być w "gorsecie" . rzeczywiście , w Dzienniku już sezon ogórkowy się zaczął .
  • ~lodzik
    (2015-06-22 18:36)
    ,,,ale sexi lufa...
  • ~gość
    (2015-06-22 19:00)
    Redaktorku ! Co Ci się nie POdoba ?
  • ~ala
    (2015-06-22 19:53)
    brodzik, umywalka, bisdet, pisuar
  • ~i tyle w temacie!
    (2015-06-22 20:49)
    Ludzie, zmiłujcie się! ...po co te chamskie i głupawe komentarze? ...ugryźcie się w display! ...swoją drogą, to Pani Joanna super wyglądała! ...a wpadki zdarzają się każdemu!
  • ~elostar
    (2015-06-23 05:09)
    Wszystkie kobiety zawsze oczekują korzyści od mężczyzn w zamian za seks. To stwarza sytuację, że kobiecego towaru jest bardzo dużo. Dlatego gdy towar nie znajduje przez jakiś czas nabywcy, trzeba go jakoś wypromować. Gdy nie pomaga tradycyjna promocja w postaci makijażu, czy nowych ciuchów, można próbować czegoś bardziej dosłownego.
  • ~elostar
    (2015-06-23 05:16)
    Wszystkie kobiety zawsze oczekują korzyści od mężczyzn w zamian za seks. To stwarza sytuację, że kobiecego towaru jest bardzo dużo. Dlatego gdy towar nie znajduje przez jakiś czas nabywcy, trzeba go jakoś wypromować. Gdy nie pomaga tradycyjna promocja w postaci makijażu, czy nowych ciuchów, można próbować czegoś bardziej dosłownego.Nie zrozumcie mnie źle. Nie jestem przeciwnikiem kobiet. Przeciwnie, dla mnie kobiety mogą po ulicach chodzić choćby nago a ja mogę celebrować, podziwiać ich kobiecość. Jednak nie mogę, bo cały efekt psuje dołączona za każdym razem "metka z ceną".
  • ~Jerzy62+2
    (2015-06-23 07:00)
    Niby dlaczego nie może usiąść tak jak jej w danym momencie pasuje? Czego się czepiasz durny redaktorku?
  • ~pawel
    (2015-06-23 07:24)
    brzydactwo
  • ~meksyko