• ~Pussy fan
    (2015-06-29 19:20)
    He,he lapka wielblada czyli muszelka zgnieciona przez bielizne...slodki...fajny ma ta buleczke
  • ~Ania
    (2015-06-27 09:04)
    Wygląda normalnie, czego się czepiasz, bobku?
  • ~nogaj
    (2015-06-18 16:25)
    Wyglada najnormalniej niewiem czego sie czepiacie chyba nie macie lustra.
  • ~anna
    (2015-06-18 16:18)
    Tu napewno pisal jakis dedil .
  • ~Drzazga 101
    (2015-06-17 13:41)
    O Matko, to są obcisłe galoty ? - widziałem kiedyś babkę w tak obcisłych, że jej się odznaczał tatuaż na tyłku !
    Hej !-
  • ~Klipa
    (2015-06-17 05:15)
    Może po przeciwpołożnej?!
  • ~Adam
    (2015-06-16 22:47)
    Żeby jeszcze miała figure to rozumiem, ale ona nie ma więc nie ma się czym chwalic
  • ~czesiek
    (2015-06-16 21:47)
    Wreszcie gdzie mają się czuć swobodnie ? , u cioci na imieninach czy w lokalu nie były . Spływ , woda i swoboda to komplet zaliczany dla koneserów sexu w plenerze . Mała plamka z powodu kontaktu z wodą , co komu do tego .
  • ~robal
    (2015-06-16 20:54)
    A moim subiektywnym zdaniem autor tej 'wiadomości' ubliża inteligencji przeciętnego czytelnika a to już spory sukces.
  • ~Andre
    (2015-06-16 17:23)
    a ja mam wrażenie, graniczące z przekonaniem, że to pisał IDIOTA ... widać to tak bardzo jak urojone w chorym umyśle redaktorskim "coś" czego nie widać... po raz kolejny widzę debilny materiał o chorym umyśle piszącego!!! czy ktoś akceptuje "to" przed zamieszczeniem ??? przecież to wstyd i obciach dla takiego idioty... wstyd pracować z tak popierniczonym autorem tego tekstu... dno!!! ;lecz się debilu!!! sorry, ale aż mnie trzepnęło... ale jak widzę coś takiego, to jak nie zareagować!!!
  • ~Mama
    (2015-06-16 13:46)
    Ciebie chyba zboczencu wielblad kopnal w potylice. Gdzie ty widzisz cameltoe ?
    Podobno niektorzy tak maja. Wszedzie widza kuciapke.
  • ~z Żaliboża
    (2015-06-16 09:54)
    do ~pisowski pisowiec2015-06-16 09:26
    Wszystko lepsze niż widok pani Premier w czymkolwiek.

    Nie mówiąc już o Kępie, Pawłowicz czy Sobeckiej...
  • ~pisowski pisowiec
    (2015-06-16 09:26)
    Wszystko lepsze niż widok pani Premier w czymkolwiek.
  • ~linzy
    (2015-06-16 09:12)
    nie wiem czemu się czepiacie, wygląda świetnie i trzeba się postarać aby znaleźć skandal
  • ~Teresa
    (2015-06-16 09:12)
    ".. Czy Waszym zdaniem Magdalena dobrze dopasowała ubrania do okoliczności i swojego ciała?"

    Naszym zdaniem dobrze dopasowała...