• ~spostrzegawczy
    (2015-06-13 14:38)
    A jak sie prezentuje pupa piecdziesiecioletniej Mlynarskiej? Moze jakies fotki, bo usycham z ciekawosci.
  • ~dorota
    (2015-06-13 13:59)
    brak gustu i tyle
  • ~strun
    (2015-06-13 21:27)
    Wysoki poziom i estyma festiwalu, którego zdominowały tylko cycki i to pięćdziesięcioletniej baby.
  • ~Ona jest reklamą chirurgii plastycznej
    (2015-06-19 08:16)
    Ona już skończyła 60 lat po co kłamać.Nawet metrykę można sfałszować w tej nacji
  • ~gośc
    (2015-06-17 22:00)
    pani Agata wyglądała nie apetycznie nie dało się oglądac j wypowiedzi były mierne do jej biustu i może oto jej chodziło niech więcej nie psuje widowiska swoją osobą .
  • ~leośka
    (2015-06-15 08:18)
    Jestem zawiedziona festiwalem Opolskim a raczej jej poziomem słabo no może
    miernie zaskoczył mnie ogólny poziom ,Pani Edyta mierna acz wymierna nie tego
    po tej Klasy artystce się spodziewałam Pani Steczkowska też niewiele w tą
    impreze wniosła ,powie ktoś że wybrzydzam nie tylko taka impreza jest raz
    do roku i powinni ja reprezentować (tą kulture) najlepsi ...chociaż może nie
    z górnej pólki ,póki co ..do nastepnego Opola
  • ~nieparafianin
    (2015-06-14 20:16)
    Ci pseudofotoreporteży dziennikarscy są mało kreatywni, zajmują się tylko metryką i seksizmem, jak również seksualnościa swoich obiektów, za grosz kreatywności intelektualnej !!!
  • ~hamlet
    (2015-06-14 18:25)
    Nie przesadzajcie nie ma w tych piersiach zadnego silikonu widac na pierwszy zut oka a jak na 50 tke ma calkiem ,calkiem cycki
  • ~...wiekowy
    (2015-06-14 18:08)
    ...nadrabiała silikonowymi cycami,bo prowadzenie tego festiwalu to kompletne zero
  • ~ewa koby
    (2015-06-14 00:19)
    wstydze sie za biust na tasme klejaca agata mlynarska pokazywanie ps zauwazyliscie ze biust kobiety jest nie symetryczny jak to naturalne jak zwis meskich jaj
  • ~TTT
    (2015-06-13 22:23)
    silikon może coś zdominować ???/ jaja sobie robicie, babci wali po 50-tce na dekiel i tyle :-)
  • ~bardzo fajny artykuł o Festiwalu
    (2015-06-13 09:57)
    Polskiej Piosenki w Opolu.dowiedzieliśmy się wszystkiego co najważniejsze... Brawo "dziennikarzu" !!!
  • ~greg
    (2015-06-13 13:04)
    nie biust a silikon w biuscie
  • ~Jarosław z Millerem w klapie
    (2015-06-13 19:38)
    A ja by se pocysiał !
  • ~internautka
    (2015-06-14 11:24)
    Zdominował?
    Chyba zdemolował, jakoś tak bym to ujęła
  • ~Marcos
    (2015-06-13 17:16)
    Ma czym "karmić" hehehe
  • ~Arras
    (2015-06-14 04:14)
    Rzeczywiście wygląda na 25 lat !
  • ~M.
    (2015-06-13 13:20)
    Racja! Dureń pisze o plastykowych cycach a nie o muzyce.Jeden wielki SYF !
  • ~listek figowy
    (2015-06-13 12:40)
    CO ZA I D I O T Y Z M z tymi WYPCHANYMI CYCAMI!!!??? Rozumiem- GDYBY BYLY NATURALNE. Wypompuje sobie biust , zeeee OMAL JEJ NIE PRZEWROCI,bo srodek ciezkosci "ZACHWIANY" -wtedy dopiero ZADAJE SZYKU . ZALOSNE, Chyba, ze naturalnie ma zamiast biustu piegi - WTEDY mozna zrozumiec.
  • ~JACEK
    (2015-06-13 23:41)
    FAJNE CYCKI, ZAZDROŚNICY!!!