• ~bardzo fajny artykuł o Festiwalu
    (2015-06-13 09:57)
    Polskiej Piosenki w Opolu.dowiedzieliśmy się wszystkiego co najważniejsze... Brawo "dziennikarzu" !!!
  • ~Mateusz
    (2015-06-13 10:38)
    Nie mam pojecia dlaczego Agata Mlynarska tak eksponuje swoj biust ,to sympatyczna osoba ,ale jak tak dalej pojdzie to prawdziwie radosny styl Agaty Mlynarskiej ukaze nam za jakis czas znacznie wiecej ,to mile ze mamy takie osoby jak spontaniczna ,zdrowo i nie obludnie usmiechnieta Agata Mlynarska ktora potrafi zadawac takie spontaniczne niefrasobliwe , ciekawskie pytania ... moze i my ja zapytajmy wprost dlaczego ma taka osobliwa nature osoby medialnej i rownie spontanicznie bez skrepowania zadawajmy pytania Agacie a i bez problemu czy rowniez bez zawachania odpowiedzmy sobie jak chcemy i ciapnijmy opinie tak jak sobie chcemy na caly kraj , utworzmy styl "Na Agate M " ..
  • ~Drzazga 101
    (2015-06-13 10:57)
    O Matko, TA MA - bajka o tamie z lat mojej młodości durnej i chmurnej.
    Hej !-
  • ~listek figowy
    (2015-06-13 12:40)
    CO ZA I D I O T Y Z M z tymi WYPCHANYMI CYCAMI!!!??? Rozumiem- GDYBY BYLY NATURALNE. Wypompuje sobie biust , zeeee OMAL JEJ NIE PRZEWROCI,bo srodek ciezkosci "ZACHWIANY" -wtedy dopiero ZADAJE SZYKU . ZALOSNE, Chyba, ze naturalnie ma zamiast biustu piegi - WTEDY mozna zrozumiec.
  • ~greg
    (2015-06-13 13:04)
    nie biust a silikon w biuscie
  • ~M.
    (2015-06-13 13:20)
    Racja! Dureń pisze o plastykowych cycach a nie o muzyce.Jeden wielki SYF !
  • ~dorota
    (2015-06-13 13:59)
    brak gustu i tyle
  • ~spostrzegawczy
    (2015-06-13 14:38)
    A jak sie prezentuje pupa piecdziesiecioletniej Mlynarskiej? Moze jakies fotki, bo usycham z ciekawosci.
  • ~lea
    (2015-06-13 14:41)
    Baba zwariowała
  • ~Marcos
    (2015-06-13 17:16)
    Ma czym "karmić" hehehe
  • ~Jarosław z Millerem w klapie
    (2015-06-13 19:38)
    A ja by se pocysiał !
  • ~strun
    (2015-06-13 21:27)
    Wysoki poziom i estyma festiwalu, którego zdominowały tylko cycki i to pięćdziesięcioletniej baby.
  • ~TTT
    (2015-06-13 22:23)
    silikon może coś zdominować ???/ jaja sobie robicie, babci wali po 50-tce na dekiel i tyle :-)
  • ~JACEK
    (2015-06-13 23:41)
    FAJNE CYCKI, ZAZDROŚNICY!!!
  • ~ewa koby
    (2015-06-14 00:19)
    wstydze sie za biust na tasme klejaca agata mlynarska pokazywanie ps zauwazyliscie ze biust kobiety jest nie symetryczny jak to naturalne jak zwis meskich jaj
  • ~adsenior
    (2015-06-14 00:46)
    Ciekawe ile kilo silikonu w jej cyckach?
  • ~Arras
    (2015-06-14 04:14)
    Rzeczywiście wygląda na 25 lat !
  • ~internautka
    (2015-06-14 11:24)
    Zdominował?
    Chyba zdemolował, jakoś tak bym to ujęła
  • ~...wiekowy